reklama

Podvědomí: R. Prokopjuk Online - Ptejte se!

Přestat kouřit, zhubnout, dosáhnout svého cíle, nalézt pravou lásku. S tím vším nám může pomoc podvědomí. Ptejte se experta R.Prokopjuka.

Foto: Profimedia.cz

V našem podvědomí se skrývá síla, která nám může pomoci dosáhnout všech cílů, zbavit nás závislostí a změnit celý náš život. Ovládá nás, i když o tom ani nevíme.

Jeho sílu využívá k léčbě psycholog Rostislav Prokopjuk. Proslavil se jako ten, kdo "zázračně" odnaučil kouřit mnohé české celebrity - od Jiřího Bartošky přes Michaela Kocába a Jiřinu Bohdalovou až po Borise Hybnera.

Žádný zázrak ani hypnóza

Podvědomí dokáže mnohem víc, než jen pomoci s odvykáním kouření. Může nám pomoci zvládnout věci, na které jen naše vědomá vůle nestačí. Je jen na nás, zda se jím necháme ovládat nebo ho začneme ovládat sami. Prokopjuk ale vyvrací představu, že se jedná o hypnózu -  svému originálnímu postupu říká "zpáteční realita".

Ptejte se online

Domníváte se, že by psycholog Prokopjuk mohl pomoci i vám s řešením vašich problémů? Pošlete mu otázku - klidně už nyní, i když online rozhovor začne v poledne 21. července. R. Prokopjuk bude odpovídat  ve čtvrtek od 12 hodin.

Rostislav Prokopjuk pochází z Ukrajiny a v ČR působí už dlouho. První ordinaci otevřel před 20 lety v Táboře,  od roku 1998 působí v Praze, kde má Centrum zdraví Aura. Pacientům dokonce poskytuje roční "záruku" na změny, které v jejich podvědomí probudil.

ČZU nepřijala ruské a běloruské studenty: Je to plošná diskriminace, tvrdí Lazarov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama