reklama

Ve Slovanském domě se otevřel nový butik HYPNOSE

Ve Slovanském domě Na Příkopě, si v inspirativním prostředí přijdou na své jak milovnice klasické elegance, tak ty, které hledají nápaditost a lehce výstřední styl.

Foto: Žena

Versace, Galliano, Cavalli, Faith Connexion, CristinaEFFE, to jsou špičkové módní značky, jejichž ucelené kolekce nabízí butik HYPNOSE. Přímo v srdci Prahy, ve Slovanském domě Na Příkopě, si v inspirativním prostředí přijdou na své jak milovnice klasické elegance, tak ty, které hledají nápaditost a lehce výstřední styl.

Trendový butik HYPNOSE propojuje kvalitu, eleganci a extravaganci s dokonalým servisem. Prezentuje značky světových návrhářů v ucelených aktuálních kolekcích v oblasti dámské módy. Vybírat zde můžete nápadité kousky od značky Cavalli, proslulého italského návrháře Roberta Cavalliho, jenž klade velký důraz na využití nejmodernější technologie výroby.

Inspiraci Cavalli hledá v přírodě, v dámské linii butiku HYPNOSE tak v řadě Just Cavalli rozkvetly divoké květy doplněné zvířecími vzory. Právě tato řada bývá velice populární u lidí, jež touží po extravaganci. V obchodě naleznete i neméně slavnou značku Versace, která se již stala synonymem vytříbeného vkusu.

V HYPNOSE ji prezentuje Versace Collection, pro níž je charakteristické logo poloviční medúzy a elegance, pyšnící se typickou DNA módního domu Versace. Versace Collection reaguje na potřeby klientů, kteří se chtějí oblékat se stylem a individualitou, módně a sexy, aniž by vynikala přílišná okázalost a výstřednost.

 Galliano, další značka v portfoliu HYPNOSE, osloví ty, jež vědí, co od modelů této specifické značky chtějí. Především to je kreativita a snaha odlišit se. Na mnoha modelech proto můžete vidět typický novinový potisk, v obměňujících se podobách dle ročních období. Typická „Galliano žena" je okouzlující a cool, nezávislá a nekonvenční. Pokud jste mladá tělem nebo myslí, oblečení od Galliana by nemělo chybět ve vašem šatníku.

 Butik také představuje menší značky z luxusního světa módy jako Faith Connexion či CristinaEFFE. Ta je typicky italská s důrazem na ženskost a éteričnost, oslazená inovativními prvky. V HYPNOSE se každou módní sezónu navíc můžete těšit na novou značku.

Užijete si zde nejen krásné oblečení, ale bude vás hýčkat špičkový personál a jako stálé zákaznice jistě uvítáte spousty zajímavých a příjemných bonusů plynoucí z vašich nákupů. Obchod představuje inovativní přístup a služby spojené s nabídkou módy prét-a-porter, které byly dříve pouze doménou haute couture butiků. 

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama