reklama

Hodinky Tissot spojují tradici s moderní technologií

S hodinkami Tissot ve spojení s časem. Ať už v klasickém stylu, či s moderními technologiemi

Dámské hodinky Tissot
Dámské hodinky Tissot | Foto: Žena

Švýcarské hodinky patří mezi špičkové výrobky odjakživa a značka Tissot - jakožto člen Swatch Group - to jen potvrzuje. Přináší fantastické modely spojující klasiku s nejmodernějšími technologiemi. Značka Tissot je známá svým podpisem "pokračovatel tradice", který nechala v rámci nové revoluční reklamní kampaně "ve spojení s časem" nafotit módním fotografem Jeffem Burtonem. Hodinky Tissot, spojovány se jmény jako Elvis Presley, Grace Kelly nebo Nelson Mandela, jsou partnery FIBA, MotoGP či mistrovství světa v cyklistice, šermu i ledním hokeji.

Tradice, kvalita a preciznost provedení jdou ruku v ruce s novinkami ve světě techniky a neustálým posouváním hranic možností. Milovnice sofistikovaných a elegantních hodinek jistě zatouží po lehkém a také nepřehlédnutelném modelu Tissot T-Race Lady. Veliký displej pro snadnou orientaci a růžové PVD lunety doplněné bílým pryžmovým náramkem působí chic a zároveň jsou ideální i pro sport - vždyť modelová řada Tissot T-Race byla uzpůsobena k nošení při řízení motorky.

Pánský model Tissot Sailing-Touch se zabudovanými funkcemi pro předpověď počasí, ukazatel přílivu, kompas a další vychytávky snadno ovladatelné pomocí dotykového displeje, jsou nezbytným a atraktivním doplňkem do kteréhokoli počasí a jakékoli situace.

Chcete-li být neustále "ve spojení s časem" a s prvotřídním světovým výrobcem hodinek, jsou pro vás modely Tissot ty pravé.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama