reklama

Kosmetická značka Radox nabízí tekutá mýdla, pěny do koupele, sprchové gely, deodoranty ve spreji a kuličkové antiperspiranty.

Sortiment Radoxu: tekutá mýdla

Anglická značka Radox prodává tekutá mýdla, která mají inovovaným aplikátor dávkování a svým novým tvarem chtějí být praktickým a hezkým doplňkem nejen v koupelně. Jejich bylinné složení má jemně pečovat o pokožku rukou. Řada obsahuje i jedno speciální, vysoce účinné antibakteriální mýdlo, který je proto ideálním pomocníkem do kuchyně. Prázdnou lahvičku každého z mýdel můžete snadno doplnit díky náhradní náplni s obsahem 500 mililitrů.

Pěny do koupele

Všechny koupelové pěny Radox mají ověřené relaxační účinky. Míchání bylinných směsí využívá poznatky aromachologie, vědy, která se zabývá vlivem vůní na psychiku člověka. Pěny mají koncentrované složení, pro vytvoření bohaté pěny stačí nalít dvě až tři víčka pod proud horké vody. Relaxační koupel s pěnou Radox má uvolnit bolavé svaly a povzbudit unavenou mysl.

Sprchové gely

Radox nabízí několik řad sprchových gelů. Ženy se suchou pokožkou ocení řadu Milk and Care s vysokým obsahem mléka. Pánská řada For Men 2 in 1 má oslovit originálním designem a atraktivními vůněmi. Všechny varianty můžete použít jako sprchový a vlasový gel. Mezi novinky patří sprchové gely African Rooibos, které obsahují výtažky z čajovníku Rooibos.

Deodoranty, antiperspiranty

Značka také prodává kuličkové roll-on antiperspiranty pro ženy i muže, které díky systému otočení aplikátoru o 180 stupňů umožňují okamžité použití i při malém množství obsahu. Navíc lahvička stojí neustále uzávěrem směrem dolů, spotřebujete tedy produkt až do poslední kapky. Radox nabízí i antiperspiranty ve spreji, které mají chránit proti pocení celý den.

Historie značky

Značka Radox vznikla v Anglii roku 1908 spojením prvních slabik slov radiated (vyzařující) a oxygen (kyslík), která charakterizovala vůbec první výrobek Radox uvedený na trh – koupelovou sůl na nohy. Produkt ulevil bolavým svalům a změkčoval vodu. Poselstvím značky se tak stala snaha dopřát a zpříjemnit lidskému organizmu odpočinek a také být prostředkem relaxace pro tělo i duši – pomoci regenerovat unavené svaly. V roce 1957 Radox představil rozsáhlou řadu koupelových solí. Výrobek byl určen pro relaxaci po sportovním výkonu, práci na zahradě nebo po jakékoliv namáhavé fyzické práci. V roce 1960 byla celá řada přepracována. Nové vůně, barvy a rostlinné výtažky zařadily sůl Radox na první místo v tohoto segmentu. Výrobek byl pravidelně podporován televizní reklamou se sloganem „Relaxuj v koupelové soli Radox“. Koncem šedesátých let se řada Radox rozrostla o tekuté koupele s bylinnými extrakty. Vznikl koncept tajné směsi třinácti bylin a minerálů, které jsou základem všech výrobků Radox.

První sprchové gely Radox

V polovině sedmdesátých let se v souvislosti se zvyšujícím se životním tempem začínají měnit spotřebitelské zvyklosti - lidé se začínají více sprchovat. V této době přichází na trh nová výrobková řada Radox – sprchové gely Showerfresh. V devadesátých letech byla řada dále rozšířena o tekutá mýdla. Orientace na koupelové prostředky s bylinnými extrakty spolu s dalšími výše zmíněnými fakty přinesla značce Radox na anglickém trhu velký obchodní úspěch. Na základě tohoto úspěchu firma Sara Lee/D.E. rozšířila svoje aktivity týkající se produktů Radox i za hranice Anglie a dnes nabízí tuzemskému spotřebiteli nejširší koupelovou řadu na českém trhu.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama