reklama

Trendy pro nadcházející sezónu, nesmí vám uniknout!

V jakých módních trendech bude nadcházející společenská sezóna? Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese  12. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný 30. ZÁŘÍ a 1. ŘÍJNA 2011 v O2 arena, Praha 9

Foto: beautyexpo.cz

V jakých módních trendech bude nadcházející společenská sezóna? Jaké líčení doporučují významné značky a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? A jak ve volných chvílích příjemně a účinně relaxovat?

Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese  12. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný 30. ZÁŘÍ a 1. ŘÍJNA 2011 v O2 arena, Praha 9

A POZOR! My tam budeme také! Chystáme pro vás proměnu 3 čtenářek v režii Michala Zapoměla a za doprovodu Davida Deyla!

Pět z vás může nyní získat dvě volné vstupenky. Napište nám do diskuse, co pro vás znamená krása a pojďme se potkat již tento pátek!

Pro očekávané dvě desítky tisíc návštěvníků tu budou opět "vychytávky" z oborů pěstící a dekorativní kosmetika, přípravky a produkty z anti-aging řady pro celkové omlazení, biokosmetika, přístroje a metody pro formování postavy, péče o ruce a nohy, vybavení kosmetických, kadeřnických a masážních salonů a pracovišť a mnoho ukázek líčení,  účesů i masáží  profesionálů na modelkách i návštěvnících..

Zvláště pro kadeřníky a ty, kteří se zajímají o účesové trendy a rádi by viděli něco ze skutečně světové kadeřnické dílny, je připravena celodenní unikátní show ve 4D - "Hvězdy kadeřnického světa tady a teď", dovezená přímo z Cosmoprofu Bologna.

K dalším kadeřnickým zážitkům bude patřit  největší soutěž v ČR o stotisíc korun českých a účast v zahraničí  "INSPIRACE 2012",  nad níž mají odbornou záštitu  kadeřníci jako Blanka Hašková, Martin Loužecký, Jan Hlaváček, mezi čtrnáctkou finalistů najdeme určitě příští mistry svého oboru. V průběhu obou dnů budou nadaní mladí kadeřníci na malém podiu česat na modelech i příchozích  trendové účesy pro nejmenší i dospívající mládež. Řada sportovních trendů bude k vidění na přehlídkách značek Wrangler, Lee, společenské trendy představí  řada módních show denních a společenských šatů známých návrhářů.
 
Vizážisté a kosmetičky si jistě nenechají ujít  Mistrovství ČR  s tématem "JEANS GIRL"  pod patronací Pavla Bauera a Unie kosmetiček,  trendy líčení světových značek, vyhlášení a prezentaci témat na Creative Image Team 2012 by Pavel Bauer (Denim show),  téma Fotomakeupu 2012 (Lolita) by Štěpánka Podroužková, Mistrovství v prodlužování řas, podologickou soutěž či např. prezentaci významných amerických kosmetických značek přicházejících na český trh  vytvořenou ve spolupráci s americkou ambasádou - Informace na hlavni strance  http://czech.prague.usembassy.gov/beauty-expo-praha-2011.html

 V programu jsou nově zařazena témata jako "Rodina a zdravý životní styl", (Asociace prac. v regeneraci) zahrnující péči o předškolní děti, masáže, aromaterapie, saunování, plavání, obouvání, Dexter Academy  a Asociace aromaterapeutů  opět představí  a předvede principy aromaterapie, postupy relaxačních a revitalizačních masáží, akupresury, reflexní terapie, detoxikace, čakrální aromaterapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby.  A ty opravdu nej-  zákaznické nehty uvidí návštěvníci na sobotní tradiční České mistrovské soutěži v nail designu.

Více informací naleznete na: www.beautyexpo.czwww.worldofbeauty.cz

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Otevřeno pátek 30. 9. a sobota 1. 10. 2011 od 10 do 18 hod. Vstupné 130,-/den, studenti odborných škol s doprovodem mají slevu 50 %, děti do 146 cm a držitelé ZTP průkazů Kč 20,-

Parkování

Pro návštěvníky je připraven parkovací dům několik desítek metrů od budovy, v přilehlém obchodním centru jsou také garáže. Je možno přijet metrem, stanice "B" Českomoravská, od vchodu cca 50 m. Pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí či např. matky s kočárky je možnost výstupu na stanici metra Vysočanská, kde je výtah, odtud bude odjíždět pravidelně po 15 minutách nízkopodlažní autobus až k budově O2 arena.

Rodina s dětmi

Pro děti je připraven "dětský koutek" a pro nejmenší "přebalovací místnost" s odborným dozorem, vlastní toaletou, možností přebalení či ohřátí jídla a oddychu. Pro dětské návštěvníky vytvoří kadeřníci moderní účesy zdarma na dětském podiečku, řada cenných informací pro péči o předškolní děti bude v přednáškovém salonku. Na střeše Obchodního centra Harfa je oblíbený "Dinopark". Kočárky nesmějí na plochu z bezpečnostních důvodů, je pro ně určen koutek s dozorem. Ostatní sedačky, židličky a nosítka s dětmi včetně autosedaček je povoleno brát s sebou.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama