reklama

Svatební veletrh ukáže nejnovější trendy

Svatební veletrh 2012, který se koná v hotelu Diplomat, nabídne řadu tipů, rad a velkých slev na svatební šaty i doplňky

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | Foto: Reuters

Největší svatební veletrh v České republice se už blíží. Jedinečná možnost, jak shlédnout nejnovější modely svatebních šatů a získat nějakou zajímavou slevu na koupi snubních prstenů.

Jde o akci, která je užitečná každému páru, který chystá letos svatbu. Pod jednou střechou si mohou prohlédnout svatební doplňky, dorty, obuv, dekorace a květinové výzdoby. Široká přehlídka zajímavých nápadů, služeb a mnoho cenných doporučení a zkušeností.

Veletrh se koná od 10. do 12. února. V rámci této akce se uskuteční několik módních přehlídek svatebních šatů a pánských obleků. Návštěvníkům bude k dispozici více než sto deset vystavovatelů. Profesionálové poradí s výběrem snubních prstýnků a celkovou přípravou svatby. Další zajímavé služby budou z oblasti svatební fotografie a koordinátoři, kteří znají nejromantičtější místa pro svatební den.

Všichni budou pro budoucí manžele a ostatní návštěvníky k dispozici v pátek desátého února od čtyř hodin do sedmi. V sobotu bude hotel Diplomat otevřený od deseti do šesti hodin a poslední den v neděli dvanáctého února bude veletrh uzavřený po třetí hodině. 

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama