reklama

Kosmetická značka Dermacol nabízí dekorativní kosmetiku (řasenky, rtěnky, mejkapy atd.), produkty pečující o pleť a tělo (např. krémy, sprchové gely, balzámy, přípravky na opalování nebo proti celulitidě, striím) a také řadu kosmetiky pro muže.

Historie

Kosmetika Dermacol má své počátky v 60. letech ve Filmstudiu Barrandov v Praze. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku byla tato spolupráce lékařských principů a expertů na filmový make-up úspěšná. V té době značka uvedla krycí make-up Dermacol – jeden z prních v Evtopě a na světě vůbec. Licenci na produkt prodal Dermacol v roce 1969 až do Hollywoodu. S přípravky značky Dermacol se kromě USA a evropských zemí lze setkat také v Kanadě, Austrálii a řadě zemí Středního a Blízkého východu.

Vedle významných úspěchů v zahranicí zůstává Dermacol v Česku synonymem pro make-up. Každý čtvrtý prodaný make-up v České republice je právě od značky Dermacol. Každý pátý přípravek z péče o tělo je také Dermacol.

Filozofie značky Dermacol

Dermacol chce poskytovat kvalitní péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, zda jde o pleť mladou, zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou.
Dermacol výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii.
Klinické testy výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské unie.
Většina pleťových, tělových a dekorativních výrobků Dermacol je hypoalergenní.
Dermacol produkty obsahují účinné látky speciálně vyvinuté ve Francii, Itálii, Španělsku, Německu a Japonsku.
Finální výrobky značky nejsou testovány na zvířatech.

Tváře a distribuce značky

Tvářemi Dermacolu jsou: Iva Kubelková, Monika Bagárová, Simona Postlerová, Mahulena Bočanová, Jana Paulová, Hana Svobodová. Výrobky Dermacol jsou prodávány v drogeriích, hypermarketech, supermarketech, ale i lékárních či kosmetických salonech. Zakoupíte je také online.

Související články

reklama
reklama
reklama