reklama

Už dost, šéfe (TV pořad)

Pořad s názvem Už dost, šéfe svým konceptem navazuje na velmi populární Ano, šéfe! V hlavní roli se opět objevuje Zdeněk Pohlreich.

Obsah pořadu

Ten se v novém pořadu bude vracet na "místa činu", tedy do restaurací a hospod, které prošly "proměnou" v rámci série Ano, šéfe! Diváci tak budou mít možnost sledovat, jak se majitelům a provozovatelům dlouhodobě daří dodržovat doporučení, která během původního natáčení načerpali.

Náše tipy:
Připravte si hamburger přesně podle Pohlreicha
Jak uvařit poctivý vývar nebo kulajdu, radí Zdeněk Pohlreich
V rámci návratů je každý podnik znovu představen. Díky archivním záběrům mají diváci možnost připomenout si některé stěžejní situace. Poté dochází na základní revizi stavu a diskuzi, co se podařilo či nepodařilo.

Při těchto návratech jde i o to, že restaurace může přijít o svoji "nálepku kvality". Nebo v opačném případě může získat o hvězdičky více.

Už dost šéfe - vysílací čas

Už dost, šéfe má celkem šest dílů. První z nich vysílá TV Prima ve středu 30. 10. ve 21:45. Hned na úvod se diváci podívají do brněnské restaurace Bohéma, kde Zdeněk Pohlreich se svým týme zažil díky kontroverzním majitelům opravdu horké chvilky. Nyní má však kdysi vyhlášený podnik novou majitelku a snaží se očistit svou pošramocenou pověst.

Podívejte se i na další TV pořady Zdeňka Pohlreicha:

Ano, šéfe!
Na nože!
Vařte jako šéf!
Šéf na grilu!Česko vaří s Pohlreichem živě

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama