reklama

Rozhovor: Kdo jsou klienti českých domin? A co žádají?

Po čem touží muži s malým penisem? Jak vypadá typický klient českých domin? Může domina subíkovi doopravdy ublížit? O tom všem píše novinář Petr Hudeček v knize Země plná otroků, která se zabývá prostředím komerčního sado-masochistického sexu.

Foto: Isifa/Thinkstock

Po čem touží muži s malým penisem? Jak vypadá typický klient českých domin? Může domina subíkovi doopravdy ublížit?

O tom všem píše novinář Petr Hudeček v knize Země plná otroků, která se zabývá prostředím komerčního sado-masochistického sexu. Ta změnila i jeho názor na svět: Nemá rád slizké a nadržené chlapy, zato dobře rozumí ženám. "Opravdový subík (submisivní klient, pozn. red.) platí peníze za to, že bude potupen, zesměšněn a nakonec odkopnut, aby se sám uspokojil," vysvětluje.

Více se dozvíte ve článku Vzrušují se ponížením aneb Bolestné lekce českých domin

"Pravá domina totiž neprovozuje sex klasický ani orální. To je jako v divadle, tam se také nesouloží naostro. Zaplatit dva tisíce korun za představení, o kterém nevím, jaké bude - to je ta pravá submisivita," dodává autor.

Rozhovor sice dělám s mužem v Kristových letech, ale na obálce knihy je jako autorka uvedena žena - Dominika Svobodová. Proč jsi zvolil pseudonym opačného pohlaví?

To je jednoduché - kniha je svým žánrem soubor beletrizovaných interview s dominami. Dámy dodaly obsah, já formu, jsem pouhý transformátor jejich povídání. A jelikož by měl obsah nad formou vítězit, rozhodl jsem se knihu vydat pod jménem jedné z dam. Jsem tedy vydavatel a editor knihy Dominiky Svobodové. A sám mám s tímto světem zkušenosti, neb jsem léta žil s dominou, takže mi to téma bylo blízké.

Jakou roli hraje v SM sexu směšnost?

Většinou negativní, stejně jako v normálním sexu. Naopak dominy i jejich klienti na své sebeúctě hodně lpí. Samozřejmě existují výjimky, poměrně často jde například o muže s malým penisem. Ti někdy chtějí být zesměšňováni.

Čtěte také: Malý penis - kdy je to fakt problém?

Mnoho méně obdařených mužů svůj problém řeší naprostou negací: tím, že si třeba užívají posměch dvou domin. "Mám malý penis, vím, že to je hrozné, a chtěl bych, abyste se mi kvůli tomu smály," tak zní jejich zakázka.

Kdo jsou vlastně typičtí zákazníci domin?

Obvykle střední třída, zejména manažeři. A potom právníci. Jde o lidi, kteří si k dominám chodí vyčistit hlavu - už nechtějí nic rozhodovat, toho mají dost z práce. Touží být naopak zbaveni rozhodovacích práv a dělat, co se jim řekne. Jsou to nešťastníci, jenž dnešní doba postavila do pozic manažerů a oni na to nemají mentální uzpůsobení. Dnes je manažer kde kdo a odpovědnost často bývá nesmyslně zveličená - což nezvládají, a proto si to chodí k dominám nějak kompenzovat.
 
Další, menší skupinou jsou potom lidé, kteří jsou "rozežraní" vším, co poznali a zažili, chtějí zkoušet něco nového - ale bez vášně a skutečné potřeby. Domina je pro ně jen poukázka na vzrušení.

Zajímavé je, že k dominám chodí i celebrity, známé z tisku či televizních obrazovek. Nepřestane mne fascinovat jejich odvaha, kdy s "profláknutým" obličejem klidně nakráčejí do míst, kde v diskrétnost mohou toliko doufat… Nebo že by to byl prvek submisivity?

Může se tedy subík přetvařovat?

Jen do nějaké hranice. Pokud to člověk v sobě nemá doopravdy, natvrdo to nejde. Znám to z vlastní zkušenosti, jako člověk dominantní v životě i v práci. Kdysi jsem si sám vyzkoušel v nekomerčním vztahu, jaké to je být objektem lekce - ale absolutně to nefungovalo. Bylo mi to směšné, nepříjemné a ve chvíli, kdy to poprvé zabolelo, jsem se vzbouřil a nikoliv pouze pomyslně přetrhal pouta. Naštěstí byla pouze z provazů, nikoliv policejní, jaké dámy běžně používají. Na straně druhé, dodnes jsem za tu zkušenost rád, protože jsem si uvědomil, že byť jen malé omezení pohybu mi přináší záchvaty úzkosti a toto vědomí má pozitivní vliv na můj občanský život v tom smyslu, že se důsledně snažím vyhýbat deliktům, které by skončily ve věznici.

Vzpomeneš si na nějaký zážitek dominy, který byl fakt divný?

Nejvíc mě zaujal anální typ, který na lekci přicházel s nákupem falické zeleniny ze supermarketu: mrkev, okurka, pórek... A celá lekce proběhla tak, že se zeleninou análně uspokojil, zatímco chtěl, aby domina přihlížela a komentovala to. Spokojeně odešel, aniž by se ho dotkla - s tím, že ještě předtím nabídl použitou zeleninu do salátu...

Má klient nebo domina před lekcí strach?

Dominy se samozřejmě nějak jistí, to spíš hrozí nebezpečí zákazníkovi. Ten by měl mít strach, protože lekce by vždy aspoň náznakem měla jít za hranici toho, co si objednal. Jedna z dam se mi třeba přiznala, že už dvakrát dávala umělé dýchání. Měla klienta, co se rád škrtil, ale před příchodem na lekci vypil příliš alkoholu, a tak nějak zapomněl říct, že už má dost. Málem se oběsil, už byl ve stadiu, kdy povolily svěrače... Jiný klient se třeba psychicky zhroutil z vůně laku na nehty - domině se později přiznal, že červené nalakované nehty mívala matka, která ho zneužívala. Je mimo jiných hrdinou jedné povídky v knize.

Je to dobrý kšeft, být domina?

Dá se tím slušně uživit, i když asi méně, než si lidé obvykle myslí. Vím o domině, která na dýšku od klienta odmítla sto tisíc - aby nemusela přistoupit na pravidla jeho hry. Když ovšem klient přinese kilo domácího uzeného, to se odmítá jen těžko...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

25 důvodů, proč mít sex: Tady jsou!

Letní lásky pominou, bolest zůstává

Manžel má peníze. Chce jen plodit, ale starat se odmítá

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama