reklama

Pozor na zákeřné "kamarádky": Zlikvidujte je!

Zjistila jsem, že se mezi námi pohybuje určitý typ žen, které z nás vysávají energii, otravují nám minimálně večery a dokonce jsou schopné postupně rozbourat i partnerský vztah.

Foto: Zdenka Tomis, Profimedia.cz

Zjistila jsem, že se mezi námi pohybuje určitý typ žen, které z nás vysávají energii, otravují nám přinejmenším večery, a dokonce jsou schopné postupně rozbourat i partnerský vztah.

Jsou nenápadné, často i milé, ale uvnitř závistivé a zákeřné. Pojďme se podívat na nejvíce se vyskytující typy takových upírek!

1) Závistivka

Jste hezká, oblíbená a navíc chytrá? Zákonitě jste se musela dostat do křížku se ženou, co vás pomlouvá za zády, šíří o vás nesmyslné drby anebo vás cíleně ztrapňuje před kolegy, kamarády, partnerem. Zamindrákované dámy, které nemají vlastní sebevědomí - to jsou energetické upírky, které vám mohou zbytečně komplikovat život.

Jak s nimi zatočit? Doporučuji vám být nebojácná a jít s takovou upírkou do konfrontace. Avšak jen v případě, že vám její závistivé chování zasahuje do života až příliš. Pokud jde o neškodného závistivce, je nejlepší obranou mlčení a přehlížení.

2) Jeho milá ex

Posloucháte každý večer, jak byla jeho expartnerka skvělá a jací jsou nyní fajn kamarádi? Ano, možná je to v pořádku, když je váš partner tak vztahově inteligentní. Na druhou stranu, má to své hranice. Pokud máte stále za zády jeho ex, která je nyní jeho skvělou parťačkou, máte vcelku silného soupeře.

Primárně si dejte pozor, abyste se nedostala do pozice "nová přítelkyně, co pořád prudí". Udělejte to chytře a buďte královnou. Ukažte mu, že je jeho "kamarádka" vlastně úplně zbytečná. Jak? Schvalte ji a přistupte na její hru. Buďte milá a jejich kamarádství schvalte. Vašeho partnera to zcela jistě po nějaké době přestane bavit. Vždyť má doma vás, tu skvělou, co ho neomezuje a umí zachovat klid a pozici i v takových momentech. Zapomeňte hlavně na scény!

3) Nespokojená kamarádka

Máte kamarádku, která si věčně stěžuje, topí se v problémech a potřebuje s vámi neustále všechno probírat? Pozor na ni, jedná se o další energetickou upírku, která vám ubere životní radost. Je hezké být samaritánkou a netvrdím, že by si přátelé neměli pomáhat. Na druhou stranu, vaše pomoc nemůže být bezbřehá.

Pokud neustále posloucháte negace, jste vrbou, co z takového vztahu máte? A není lepší se přátelit s někým, kdo vás inspiruje a je vám s ním příjemně? A co s takovou upírkou? Budete muset být ke kamarádce upřímná a navhrnout jí pravidlo 50:50. Co to znamená? Jednoduše, pokud se sejdete, budete každá mluvit polovinu času. Maximálně 40:60, pokud jedna z vás bude potřebovat poradit. To je mé osvědčené pravidlo, které vám zajistí rovnocenný rozhovor, anebo vám také zajistí pouze přátele, kteří vám do života něco dají.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Pětina Čechů pohrdá partnerem. Vy taky? Hlasujte!

Dosáhněte konečně svého: Naučte se inteligentně hádat

3 tipy, jak posílit imunitu před zimou: Vyzkoušejte je!

 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama