reklama

Kurz tantry: Zvrhlost, nebo sex pro intelektuály?

Chcete váš vztah s partnerem něčím okořenit? Vydejte se spolu na kurz tantrické masáže.

Foto: Profimedia

Erotický prožitek z tantry byl popisován v mnoha článcích. Pestrá technika, která vás uvolní a rozproudí energii v těle, vypadá jako složitý proces. Ale kdo by se chtěl seznámit blíže, může vyrazit na speciální kurzy tantrické masáže.

Tantra uctívá celé tělo, tedy i části, které bývají při klasickém masírování vynechávané. Ano, pozorné doteky patří i pohlaví, jako takovému. Každá masáž je originálním zážitkem, za který se rozhodně stydět nemusíme.

Narušte své intimní zóny

Při masáži se dotýkáme nejen těla, ale také duše. Odborné knihy hovoří o tantře, jako o oslavě bytosti a její energie. Cílem celého procesu je, aby se přijímající uvolnil. A co si budeme povídat, mezi partnery vznikne pořádná jiskra. Máte-li pocit, že vám ve vztahu chybí více vášně, vyzkoušejte pozorný a laskavý kontakt, který tantrická technika umožňuje. Zahoďte stud a poznejte maximálně intenzivní sex, který je jakousi třešničkou na dortu. Po náročné práci přijde kýžená odměna.

Kurz tantrické masáže: Zlepšete svůj intimní život

Díky Bohu, za kurzy tantry. Stačí jen sebrat trochu odvahy a vyrazit s partnerem na jednotlivé programy, kurzy či individuální výuku. Semináře probíhají formou víkendů nebo jednotlivých denních kurzů. Praha má velkou výhodu, anonymitu, proto ani těm stydlivějším nedělá problém vyrazit na seminář.

Jednotlivé školení se otevírají nejen pro páry, ale klidně vyrazte jen sama a svého manžela překvapte tím, co jste se jako pilná žákyně v kurzu naučila. Koho by umění tantry opravdu chytlo, může vyzkoušet i intenzivní 10denní výcvik.

Čtěte také: Co vám ničí požitek ze sexu? Vlastní sebevědomí

Třetí možností je, že budete ta, na kterou se technika aplikuje. Wellness centra nabízejí smyslné masáže, párové, pro muže, pro ženy a celou řadu jiných možností, jak vašemu tělu dodat energii. Dokonce si vyberete masérku nebo maséra. Že to už trochu zavání... Nemusíte se bát, kontakt bude takový, jaký sama dovolíte. Ceny se pohybují od 2 000 Kč až do 22 000 Kč, kdy se o vás postarají tři páry rukou po dobu 300 minut a v ceně jsou zahrnuty i intimní partie.

Jak probíhá kurz tantrické masáže? Bude vás bavit

Ale zpět ke kurzům. Čeká vás série několika lekcí. Záleží, kde a jaký kurz si zaplatíte. Na úvod vás zasvětí do smyslného hlazení těla. Následně si představíte joni (intimní masáž pro ženy) a lingamu (intimní masáž pro muže).

Získáte vysvětlení mezi ženským a mužským prožíváním, a jak vybudovat či obnovit vzájemnou jiskru mezi vámi a vašim partnerem. Praktická výuka je založená na příkladech ze života.

Ženy se naučí ctít svoje hranice a jak se otevřít. Čeká je rituál přijetí těla. Kromě toho, získáte domácí úkol na procvičování. Zjistíte, jak probudit G-bod a jak dosáhnout pravého orgasmu. Pány čeká práce se sexuální energií, aby jí neplýtvali. Získají rady, jak se sami připravovat bez partnerky a jak na techniku velkého tahu. A i oni dostanou své domácí úkoly.

V některých z posledních lekcích se dozvíte, jak se dotýkat druhého pohlaví. Výuka probíhá formou videí, ukázky u přednášky. Zjistíte, co je erotické pro druhého a jak společně dosáhnout orgasmu, na který jen tak nezapomenete.

Nebuďte překvapení. Podrobnější kurzy naučí jednotlivé rituály omývání. Den zahájí malá rozcvička z prvků tantra jógy. Někde vyžadují pohodlné oblečení, jinde vás oblečou do dlouhých šátků, nebo chcete-li prostěradel. Celý cyklus je zakončený certifikátem o absolvování výcviku.

Náplň a "pokročilost" vám budou upravovat přímo na míru. Ceny za hodinové kurzy se pohybují od 1000 do 3 500 Kč. Záleží, zda požadujete živého modela, trenažér (věrnou napodobeninu) nebo se sama aktivně zapojíte.

Nemusí (ale může) jít o vášnivý sex

Vše je o pochopení. Pokud váš partner vydrží hodiny a hodiny hladit po zádech, dopřejte mu to. Stejně tak, musí i on naslouchat vašim potřebám. Hlavním úkolem je, uvolnit se od každodenních starostí a spěchu. Ohromující sex neplánujte, přijde sám ve chvíli, kdy ho budete nejméně čekat!

zdroj: tantramasaze.cz, tantraworld.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Test: Co se děje v těle při sexu?

Dokonalý sex bez orgasmu? Skutečně existuje

Plastika ženských genitálií: Móda, nebo nutnost?

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama