reklama

Vyražte na výstavu džín do pražského Edenu!

Na jakou výstavu vyrazit? Do pražského Nákupního centra Eden, kde na vás čekají desítky výstavních džín!

Foto: Profimedia.cz

Na jakou výstavu vyrazit? Zkuste výstavu džín v pražském Nákupním centru Eden!

Čekají na vás desítky džín z různých časových období.

Výstava džín

V pražském Nákupním centru Eden se od 20. června do 30. srpna koná rozsáhlá výstava džín, která mapuje historii tohoto módního fenoménu. Výstava návštěvníkům představí zajímavosti o značkách Levis, Wrangler, Mustang a Lee. Nechá nahlédnout do výrobních postupů jednotlivých značek i používání jejich ochranných prvků. Součástí výstavy budou rovněž módní přehlídky zaměřené na současné styly odívání.

Džíny jsou stále in!

"Výstavu jsme pojali jako společensko-kulturní akci, která má zábavnou formou přiblížit dlouholetou a velice zajímavou historii těchto nejvíce nošených kalhot v celosvětovém měřítku. Džínový fenomén odolal všem módním vrtochům a do současnosti má svoje nepostradatelné místo v šatníku každého z nás. I z toho důvodu věnujeme výstavě náležitý čas i prostor v našem Nákupním centru Eden, kde si zákazníci mohou jednotlivé značky přímo zakoupit," říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco a dodává: "Výstava nás zavádí do minulosti, ale současně představuje aktuální trendy z džínového světa módy."

Čekají vás i módní přehlídky

Výstava džín s podtitulem Odhalte pozadí módního fenoménu bude probíhat celé léto v prostorách 1. a 2. patra NC Eden. Součástí programu bude řada doprovodných aktivit jako například módní přehlídky současného stylu odívání, předvádění módních doplňků, obuvi, kosmetiky, ale i elektroniky. Budete mít možnost zapojit se i do soutěží o ceny.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama