reklama

Silvestr: Last minute

Kam vyrazit na Silvestra a kde mají ještě volno?

Foto: Ondřej Besperát

Každý rok se příchod nového roku oslavuje velkolepě. Někdo na Silvestra zůstává doma, jiní vyrazí na hory nebo do barů a na diskotéky. Letos se sněhové nadílky nejspíš nedočkáme, musíme počítat s tím, že kluby v našich městech budou přeplněné.

Pokud se rozhodneme vyrazit na koktejlovou party nebo si zatančit na diskotéku, určitě je dobré si udělat rezervaci. Lidé nechávají řešení silvestrovského večera na poslední chvíli, proto v současné době hlásí podniky ještě volná místa. Nejnavštěvovanější místa v Praze jsou kromě klubu Matrix, Lucerny samozřejmě i Karlovy lázně a nebo Zlatý strom. Nejméně za vstupné posledního prosince zaplatíme v klubu Retro. Pouhých sto korun. Mezi nejdražší podnik patří Karlovy lázně se vstupenkou za devět set korun a Lucerna za pět set padesát korun. Mnoho z nich nabízí předprodej, který se rozhodně vyplatí.

V Brně se chodí oslavovat do Metra nebo 7 nebe a klubu Bastila. Zájemci se dovnitř dostanou už za sto korun. Ostrava prožívá svůj poslední den v roce na Stodolní ulici v klubu Dejavue a E 99. Nejdražší lístky jsou do Garage rocku. Návštěvník musí z peněženky vyndat až čtyři sta padesát korun.

Na hory jezdí mnoho Čechů nejen za  lyžováním, ale také s přáteli přivítat nový rok. Týden před Silvestrem jsou k dostání poslední volná místa. Ubytování můžeme sehnat ještě v Kongres hotelu Jezerka nedaleko vodní nádrže Seč poblíž Ústupků. V termínu od 28. prosince do 1. ledna nás pobyt vyjde za polopenzi kolem čtyř a půl tisíce na osobu.

Výborným pomocníkem pro hledání volných pobytů jsou stránky www.e-chalupy.cz, kde si vybereme požadovanou lokalitu a vyskočí nám nabídka volných chat a pensionů. Jde o katalog, kde si vybere opravdu každý.

  

 

Lusková: Odloučení seniorů je dramatické, strádají. Musíme k nim návštěvy dostat | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama