reklama

Hledáte levnou dovolenou? Máme pro vás tipy

Chcete na dovolenou a ještě ušetřit? Vyrazte s partnerem na hory nebo na památky. Přinášíme vám pět tipů ze slevového portálu

Vyražte na hory
Vyražte na hory | Foto: Žena

Chcete na dovolenou a ještě ušetřit? Vyrazte s partnerem na hory nebo na památky. Přinášíme vám čtyři tipy ze slevového portálu.

Romantika v Podkrkonoší

V podkrkonošském městečku Pecka, kterému vévodí stejnojmenný hrad, se přímo na náměstíčku nachází rodinný hotel Roubal, který bude jako stvořený pro parádní pobyt, ať v zimě nebo v probouzejícím se jaru. Voucher na dovolenou stojí 1330 korun a zahrnuje dvě noci pro dva s polopenzí. Poukaz je třeba uplatnit do konce března 2012.

Dovolená se slevou na ski-pass

Vydejte se do Pece pod Sněžkou, kde se bohatě nabažíte lyžování, snowboardu a wellness. Vezměte rodinu, partnera či partnerku a užijte si osm dní a sedm nocí v útulné horské chatě Orlík v srdci Krkonoš. Voucher vám zajišťuje ubytování na sedm nocí s polopenzí a šestidenní ski-pass, který platí pro všechny vleky v areálu. Stojí 8390 korun. Platnost poukazu je do 9. duba 2012.

Stověžatá Praha

Plánujete s partnerem či partnerkou výlet do Prahy na vánoční trhy muzikál nebo se chcete jen tak projít po Karlově mostě či Hradčanech? Pak se vám hodí sleva na luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Relax Inn. Voucher za 900 korun na osobu zahrnuje jednu noc pro dva se snídaní. Poukaz platí do 15. března 2012.

Dovolená v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou skvělým výchozím místem pro nezapomenutelné výlety. Utečte pracovnímu stresu, prohřejte se v sauně a vířivce. Voucher koupíte za 2290 korun. Zahrnuje tři dny a dvě noci s polopenzí pro dvě osoby, padesátiprocentní slevu na masáže, hodinu finské sauny a hodinu ve vířivce. Kupon uplatněte do konce března 2012.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama