reklama

Kam vyrazit s partnerem na levnou dovolenou?

Chcete si o víkendu zalyžovat s partnerem? Nebo si užít krásy přírody? Přinášíme vám několik tipů na levnou dovolenou

Foto: Reuters

Kam vyrazit s partnerem na zimní dovolenou? Za sněhem letos musíte na hory. Nebo máte raději wellness? Přinášíme vám několik zajímavých tipů ze slevového portálu.

Vysoké Tatry

Už jste sjezdili všechna lyžařská střediska v Čechách nebo byste se prostě rádi vydali do zahraničí? Začněte krásnou přírodou Vysokých Tater. Voucher na tři dny a dvě noci pro dvě osoby s padesátiprocentní slevou v novém resortu koupíte za 3499 korun.

Relaxace ve Slovinsku

Vydejte se do odpočinkového ráje ve slovinské lázeňské oblasti Radenci na Slovinsku a zbavte se všech starostí. V termálních bazénech se krásně zregenerujete a uděláte tak něco dobrého pro vaše tělo i mysl. Z Brna trvá cesta autem zhruba čtyři hodiny. 3099 korun stojí voucher, který vám zajistí tři noci s polopenzí v hotelu a neomezené vstupy do všech bazénů.

Beskydská příroda

Pojeďte si ve dvou odpočinout na tři dny do krásné přírody Beskyd. Užijte si poklidně strávený čas v luxusním resortu a očistěte svůj organismus návštěvou solné jeskyně. Navíc se těšte na odpolední kafe, dvouchodovou večeři, na odpočinek v sauně a na neomezený přístup do fitness centra. Voucher stojí 2499 korun.

Víno a masáže na Moravě

Hoďte starosti všedních dnů za hlavu a vydejte se na jižní Moravu, do kraje vyhlášeného vynikajícím vínem, jehož centrem je město Hodonín. A právě zde se nachází hotel Panon, kde na vás čeká nejen víno, ale také relaxace. Kupon za 2499 korun vám zajišťuje tři dny a dvě noci pro dva s bohatou snídaní po oba dny. V ceně jsou dvě relaxační masáže zad.

Lyžování i zumba v Krkonoších

Vydejte se do Pece pod Sněžkou, kde se bohatě nabažíte lyžování, snowboardu a wellness. Pobyt si navíc užijí i milovníci Zumby, protože obsahuje šest lekcí tohoto populárního cvičení. Užijte si pět dnů (čtyři noci) v útulné horské chatě Orlík v srdci Krkonoš za 3590 korun s polopenzí.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama