reklama

Boj proti chřipce pomocí světla a tepla ve wellness

Zimní obodobí s sebou přináší časté nachlazení. Wellness hotel Grund Resort Golf se rozhodl bojovat pomocí světla a tepla

Foto: Žena

V zimním období je naše imunita často oslabená. Organismus často podlehne nachlazení. Nedostatek slunečního svitu se negativně projevuje na naší psychice. V dlouhých zimních večerech pak mohou přijít deprese, podrážděnost nebo úzkostné stavy. Wellnes hotel Grund Resort Golf&Ski nabízí ozdravnou kůru v horách. Součástí resortu je i lyžařský areál.

Klimatické změny bývají pro tělo přímo zdrcující. Proč nespojit hory s dostatkem světla a tepla? Hotel, který se nachází v Mladých Bukách, nabízí léčivé procedury pod názvem Světelná terapie. Tuto relaxační péči poskytuje wellness zóna za tři sta korun. Zájemce čeká perličková koupel ve speciální vaně, kterou doprovází světelné efekty. Energie barev odstraní stres a psychické napětí.

Další možností může být parní nebo infra sauna, které se postarají o prohřátí a detoxikaci organismu. Parní saunování probíhá ve vaně Harmony Mediq. Jedná se o proceduru pro jednu osobu. Leží se na pevné desce a z vrchní části vany vychází pára. Doporučuje se při léčbě astma nebo pro pročištění pórů. Druhý způsob infra prohřívání je také ve vaně. Při proceduře tělo pociťuje stejnou intenzitu tepla jako v létě na slunci u moře. Oba způsoby relaxace stojí dvě stě padesát korun na dvacet minut.

 

Megalomanské a fascinující návrhy. Stačilo málo a Letná vypadala úplně jinak | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama