reklama

Levně na hory? S voucherem ano

Chystáte se na hory a chcete ušetřit? Přinášíme vám tipy na několik výhodných nabídek

Foto: Thinkstock

Chystáte se na lyžovat na horách s partnerem nebo rodinou? Nechcete příliš utratit? Voucher je pro vás jasná volba!

Šumava

Vypněte mobilní telefon, zaklapněte notebook a vyrazte na Šumavu. Čekají vás tři dny plné skvělého jídla, pití a rozmazlování. Pokud chcete překvapit svoji polovičku relaxačním pobytem nebo si třeba užít s kamarádkou víkend plný odpočinku, je naše nabídka pro vás to pravé! Ve Wellness & sport hotelu Jas vás čeká kromě polopenze i hýčkání pod rukama masérů, aroma relaxace v solné jeskyni. Voucher stojí 2499 korun a zahrnuje v sobě 2x ubytování pro dvě osoby na 2lůžkovém pokoji a 2x polopenze formou švédského stolu. Kupon platí do konce května 2012.

Lužické hory

Dopřejte si zasloužený odpočinek a vydejte se do útulného penzionu Kamzík v Lužických horách, kde na vás čeká jen klid a relax. Za výhodných podmínek získáte ubytování, výtečnou polopenzi a navíc jako bonus neomezený vstup do sauny a možnost zahrát si stolní tenis. Vůkol vás čeká nádherná příroda a skvělé podmínky pro lyžování, turistiku i kola. Voucher stojí 1799 korun  - dvě noci pro dvě osoby. Kupon uplatněte do konce března 2012.

Vysoké Tatry

Vydejte se do krásného tatranského prostředí s množstvím sjezdovek a spoustou míst pro výlety jak v zimě, tak i na jaře! Pobyt si užijete i díky skvělým slevám na lyžování a aquapark. Vezměte celou rodinu a udělejte si parádní dovolenou se slevou. Voucher stojí 3578 korun - čtyři noci pro čtyři osoby. Platí do 30. dubna 2012.

Kladské pomezí

Už vás nebaví trávit zimu ve městě a potýkat se každý den s inverzí a břečkami sněhu v ulicích? Přijeďte si užít opravdovou zimní pohádku do nádherné přírody Kladského pomezí. Kromě kouzelné zasněžené krajiny na vás čeká ubytovací balíček v nově zrekonstruovaném wellness hotelu Tommy. Voucher zahrnuje ubytování pro dva na dvě noci. Stojí 2999 korun a je potřeba jej uplatit do 30. duba 2012.

 


 

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama