reklama

Netradiční dárek k Valentýnu? Větrný tunel

Valentýn se už blíží. Pokud hledáte netradiční dárek pro své milované, podívejte se na internetové stránky zážitkových firem

Rekruti čínské armády vytvořili valentýnské srdce na cvičišti, přesněji řečeno na basketbalovém hřišti. Šlo o oficiální setkání s novináři ve Wenzhou, v provincii Zhejiang. Čínská média posléze psala o tom, jak "Den svatého Valentýna coby symbol oslavy lásky proniká do tradiční čínské kultury a stává se stále populárnější a komerčně úspěšnější".
Rekruti čínské armády vytvořili valentýnské srdce na cvičišti, přesněji řečeno na basketbalovém hřišti. Šlo o oficiální setkání s novináři ve Wenzhou, v provincii Zhejiang. Čínská média posléze psala o tom, jak "Den svatého Valentýna coby symbol oslavy lásky proniká do tradiční čínské kultury a stává se stále populárnější a komerčně úspěšnější". | Foto: Reuters

Pokud hledáme netradiční dárek k Valentýnu, vhodnou volbou budou firmy na zážitky. Let balónem, snowkiting nebo pobyt pro dva v pivních lázních. Mnoho lákavých nabídek plné adrenalinu, romantiky a gurmánských dobrot. V poslední době se s firmami na zážitek roztrhl pytel. Vybrali jsme pár zajímavých dárků, které by mohli udělat radost vašim blízkým nejen na Valentýna.

Indoor Skydiving Arena - větrný tunel

Zažijete na vlastní kůži to, co lidé při seskoku z letadla. Firma www.darujzazitek.eu vám zprostředkuje pocit volného pádu a letu v proudu vzduchu o rychlosti více než dvě stě kilometrů za hodinu. Budete uzavření ve speciální prosklené letové komoře o průměru více než čtyři metry. Samotný let trvá tři minuty.

Téměř za tisíc sedm set korun vám zapůjčí nezbytné vybavení - kombinézu, helmu a brýle. Součástí je i důležité školení. Po absolvování vám bude udělený certifikát. Dárek je vhodný po muže, ženy i páry ve věku od pěti do sto let. Cena pro dvě osoby na tři minuty je tři tisíce tři sta korun.

Snowtubing

Pokud jste jako děti v zimě na sněhu lítali na pneumatice z kola od traktoru určitě se vám tento zážitek bude líbit. Jde o hit mezi dárky. Snowtubing je jízda na speciálním nafukovacím člunu ve sněhovém korytu. Dárek je vhodný pro muže i ženy od pěti let. Deset jízd stojí téměř sedm set korun. Rezervace termínu je nutná alespoň dva týdny předem u společnosti www.adrenalinove-darky.cz. Místo konání je buď v okrese Jablonec nad Nisou nebo ve Vrchlabí.

Večeře v krápníkové jeskyni pro dva

Poukaz stojí tři a půl tisíce a je k sehnání na www.firmanazazitky.cz. Jde o nevšední gastronomický zážitek v atmosféře krápníkové jeskyně. Součástí balíčku je sklenka Pálffy sektu Brut, degustační lžíce s marinovaným uzeným lososem na salátu z klíčků a koriandru, polévka z cherry tomatů s bazalkovou pěnou, limetkový sorbet s černým rybízem a kapkou sektu, telecí hřbet pečený v citrusové esenci s vanilkovými paprikami a řeřichovým rizotem, měšec z křehkého těsta s kokosovou zmrzlinou, jahodami a mangem. Poukaz je v elegantním dárkovém balení.

Vířivka do domu

Pokud se chcete ponořit do horké bublající lázně a načerpat novou energii, je tento zážitek pro vás ideální. Www.netradicnizazitky.cz nabízí pronájem vybrané vířivky na pět dní. Vše dopraví domů nebo do firmy. Součástí ceny od sedmi tisíc korun je montáž a napuštění na vámi určeném místě. Dále vám firma zapůjčí plovoucí tác na šampaňské a nerezové nádoby na led. Jako dárek obdržíte šampaňské. Po uplynutí výpůjční doby společnost vířivku demontuje a odveze. Cena zahrnuje dopravu do padesáti kilometrů a dalších kilometr je za příplatek deset korun. Do vířivky se vejde až šest osob. Ohřev probíhá zapojením do zásuvky 230V

Polárium

Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo. Aktivuje organismus a příznivě působí na celkový zdravotní stav. Za cenu tisíc čtyřicet čtyři korun získáte dvě vstupenky do polária. Nejprve absolvujete vstupní lékařskou kontrolu. Dále budete do zimy umístění na dvě až čtyři minuty. Po proceduře následuje lehké cvičení pod odborným dohledem, které je nezbytnou součástí kryoterapie. K zážitku vám zapůjčí potřebné oblečení - tričko, šortky, ponožky, čelenku, rukavice a ústní roušku. Společnost www.esence.cz doporučuje tuto proceduru pro vyplavení hormonů štěstí. Polárium je vhodné pro každého zdravého člověka s výjimkou těhotných žen a osob s vysokým krevním tlakem a akutním onemocněním srdce.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama