reklama

Hotel Paradise? Těší mě!

Podívejte se s námi, kdo bojuje o tučnou výhru v nové reality show Hotel Paradise na Prima Love!

pobřeží Dominikánské republiky
pobřeží Dominikánské republiky | Foto: Isifa/Thinkstock

Jste fanoušky televize Prima Love, nebo se vám líbí všechny televizní reality show? Pak se nezapomeňte dívat na Hotel Paradise!

Prima love minulý týden spustila novou reality show z exotické destinace Dominikánské republiky, Hotel Paradise. Soutěžící do hry nastupují jednotlivě, ale pravidla říkají, kdo není v páru, nepřežije v hotelu více jak týden. Soutěž o 50 tisíc eur. Celou show provádí moderátorka Martina Gavriely. Hotel Paradise můžete sledovat každý všední den ve 22:15 na Prima love.

Soutěžící spolu bydlí v párech na pokoji. Každý týden zůstane jeden na ocet, a ten musí po týdnu hotel opustit. Místo něj přijde do vily náhradník, který může poplést hlavu někomu jinému a zamíchat tak kartami.

Patrik Németh

Ve vile dostal přezdívku Romeo. Je mu 22 let a bydlí v Bratislavě. Do páru šel se Zuzanou Plačkovou. Měří 179 centimetrů, má černé vlasy a hnědé oči. V televizi nejčastěji sleduje South Park a ve volných chvílích poslouchá skupinu Sade. Jeho vysněná partnerka by měla být nejlépe černoška se sexy postavou a se smyslem pro humor.

Nikola Cigolinov

Rodák z Košic, který nedávno oslavil 31 let. Má tmavě hnědé delší vlasy, modrozelené oči a dívku uchvátí svými 182 centimetry na výšku. Nejraději mlsá čokoládu. Přebytečné kalorie dostává z těla ve fitness nebo plave. Partnerka může být světlovlasá i tmavovlasá. Preferuje přirozenou plnoštíhlou dívku se smyslem pro vášeň. Na pokoji bydlí s krásnou Nelou Slovákovou.

Martin Rybka

Soutěžící ve věku 24 let. Žije v Karlových Varech. Měří 177 centimetrů a má tmavě hnědé vlasy a hnědé oči. Když si vyrazí s kamarády, tak popíjí Red-bull nebo vodku. Potkat ho můžete oblečeného ve free stylu. V soutěží společně bojují s Janou Zezulovou. Dívka snů by měla mít blond dlouhé vlasy, menší postavy a hlavně romantickou duši.

Martin Matyasi

Maťovi je 23 let a pochází z Bratislavy. Na hlavě má sexy střižené hnědé vlasy s nebezpečnou kombinací modrozelených očí. Měří 179 centimetrů a jeho rameno a žebro zdobí tetování. Jako partnerku v soutěži si na první pohled zamiloval Dianu Vagoovou. U televize ho nejčastěji zastihnete při pořadech Big Bang Theory nebo Dva a půl chlapa. Budoucí přítelkyně by měla být sexy a štíhlá, tak trochu výrobkyně problémů.

Leo Beránek

Leovi je 22 let a žije v Praze. Měří 180 centimetrů, a když není ostříhaný dohola, má tmavě hnědé vlasy a k tomu hnědé oči. V restauraci si nejraději dá krvavý biftek a dobře vychlazené Mochito. V hotelu ho nejčastěji uvidíte s Nikol Trojanovou. Jeho budoucí žena by měla být krev a mléko sexy oblečená. Na nohou nesmí chybět lechtivé podpatky.

Michal Rockwood

Nováček tohoto týdne pochází z Olomouce. Je mu 22 let. Když se mu podíváte do očí, barva je temně hnědá, doplněná nakrátko střiženými černými vlasy. Miluje hudební skupinu Chris Brown a v módních značkách si libuje v Nike, Hollyster a HM. V soutěži zatím nemá partnerku a jeho vysněná láska musí být hnědovláska nižší postavy s romantickou duší a sportovní postavou. 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama