reklama

Reality show Hotel Paradise je plná exotiky a intrik!

Nová reality show Hotel Paradise odstartovala tento týden na Prima Love

Foto: Reuters

Prima love vyrazila na obrazovky s novou reality show Hotel Paradise. Uvidíme, zda exotika, slunce, krásní lidé a hádky přilákají dostatek diváků.

Hotel Paradise je soutěž, která plní sny lidí. Krásné prostředí, luxusní hotel a drahé míchané nápoje. To vše pro jedenáct mladých odvážlivců, kteří budou hrát o výhru 50 tisíc eur. Novou reality show provádí moderátorka Martina Gavriely. Sledujte Hotel Paradise od pondělí do pátku ve 22:15 na Prima love!

Luxusní exotika

Soutěžící bydlí v jedné z nejexotičtějších destinací světa. Hotel Casa Alegre v Dominikánské republice stojí běžného návštěvníka 1500 eur na jedinou noc. Mladé páry čekají vybrané pokrmy a velmi drahé pití. Za tento luxu nezaplatí ani korunu. Jediné o co doopravdy přijdou, je soukromí.

Zábava, sex a hádky

Čtyřiadvacet hodin budou pod dohledem televizních kamer. Do soutěže vstupovali jednotlivě, jako nezadaní. V reality show první den vytvořili páry, ve kterých budou žít na pokojích. Prvních pár dní přineslo párty, vzájemné oťukávání, ale také první hádky, které padly v podnapilém stavu.

Škatulata hýbejte se

Každý týden zůstane jeden ze soutěžících "na ocet". Vyřazený bude nahrazen novým hráčem, který zamíchá kartami nanovo. Páry vznikají a zanikají. Účastníci ovšem nemohou věřit nikomu jinému než sami sobě. V sázce je 50 tisíc eur.

 

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama