reklama

Zemřel, než se máma vdala. Přesto je na fotce

Devítiletý Lake Bozman z Atlanty zemřel letos na jaře. Přesto je na nové svatební fotografii s celou svou rodinou.

Foto: Prayers for Lake Bozman / Facebook

Devítiletý Lake Bozman z Atlanty zemřel letos na jaře. Přesto je na listopadové svatební fotografii s celou svou rodinou.

"Pevně věřím, že když jsem se vdávala, byl Lake s námi. Nikdy na ten den nezapomeneme. Cítila jsem jeho přítomnost a byla jsem ten den šťastná, ale bylo pro mě téměř nesnesitelné dívat se potom na fotky ze svatby bez něj," uvedla maminka Anna Bozman Thompson.

Proto poprosila přítelkyni, fotografku Brandy Angel, aby nejstaršího syna na jednu svatební fotografii přidala. "Pomohlo mi to víc, než dovedu vyjádřit. Na té fotce je moje opravdová, celá rodina," říká maminka.

Světlo jako pozdrav z nebe

Paní Anna měla přesnou představu, jak bude fotomontáž vypadat, a Brandy Angel s kolegou Paulem Woodwardem její přání splnili.

Doporučujeme: Bláznivé, šokující a úžasné fotografie dětí

Až na jednu maličkost. Ve chvíli, kdy fotografii editovali, se za šťastnými novomanžely objevilo světlo, které nešlo odstranit ani upravit. Jak maminka prozradila Daily News, věří, že jde o pozdrav od ztraceného syna.

Dostat šanci...

Lakeovi diagnostikovali akutní leukémii v pěti letech. Zemřel letos na jaře, pár týdnů před svými devátými narozeninami.

Jeho maminka se v listopadu vdávala za dlouholetého přítele. A nyní publikovala snímek plný emocí na facebooku Prayers for Lake Bozman, který na památku jejího syna podporuje rodiny dětí s rakovinou stejně jako nezisková nadace Be the Chance, kde se obě ženy poprvé potkaly.

Smutná a dojemná fotomontáž vzbudila velký ohlas, ozývali se lidé z celého světa. "Upřímně nevím, co říct. Vůbec by mě nenapadlo, že fotografie osloví tolik lidí," říká.

Už nikdy nebudeme kompletní

„Lake odešel před šesti měsíci a já stále cítím tolik smutku. Jakž takž se mi daří fungovat, ale jsou dny, kdy se snažím marně. Jako by mé emoce létaly na obří horské dráze, nahoru - a dolů. Ano, stále chci svého syna zpátky. Ano, každý den pláču, protože mi strašně chybí. S tím, že jsem ho ztratila, se budu vyrovnávat celý život," přiznává maminka.

„Motivací jsou mi moje dvě malé děti a myšlenka, že se se svým nejstarším synem zase jednou shledám. K té se upínám den po dni, minutu po minutě, ačkoli vím, že moje rodina nebude už nikdy kompletní tady na Zemi," dodává. "Díky všem za podporu a lásku. Vaše modlitby mi pomáhají jít dál. Nezapomeňte prosím na mého sladkého chlapce."

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nechala jsem je samotné jen chvilku! Takhle to dopadlo...

25 panen porodilo děti: Hrají si lékaři na Boha?

Blondýnky a IQ: Tušíte zradu?

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama