reklama

Partička je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Během večera vás pobaví v české Partičce Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer. Cílem pořadu je pobavit diváky u televizní obrazovky tím, že jsou herci vhozeny do vody a netuší, co je čeká.

Během pořadu se herci zúčastňují her, které jim mají zkomplikovat situaci. Jediný, kdo zná témata je moderátor Daniel Dangel, který herce tématem inspiruje a nasměruje. Během her účinkují buď všichni čtyři herci nebo se střídají. Komunikace mezi nimi způsobuje to, co u nás diváci doteď neviděli. Pořad Partička se rozhodl účinkovat i v divadlech po celé České republice nebo pod širým nebem při akci Partička na vzduchu.

Moderátor Daniel Dangel má na stole zvonek, kterým spouští a ukončuje jednotlivé hry. Moderátor je tedy režisérem celého večera. Soutěžící tak ukazují svůj talent ve hrách jako Seznamka, Abeceda, Opera, Detektor lži, Dabing a ve spoustě dalších. Celou show hudebně doprovází Marian Čurko, který je známý svými převleky.

Česká Partička

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol studoval herectví a režii na pražské DAMU. Jeho první angažmá bylo v divadle v Mladé Boleslavi, potom hrál v Národním Divadle a od roku 1998 je členem Činoherního klubu, kde režíruje a hraje dodnes.

Richard Genzer

Richard studoval tanec na pražské konzervatoři, kde poznal kolegu a kamaráda Michala Suchánka. Po absolvování konzervatoře ho angažovala tehdejší slavná pražská taneční skupina UNO. Jeho velká taneční role byla v muzikálu Drákula.

Igor Chmela

Je v angažmá v Divadle Na zábradlí od roku 2002. Studoval herectví na DAMU a stal se členem souboru Národního divadla. Dokonce měl angažmá v Dejvickém divadle.

Michal Suchánek

Vystudoval herectví na pražské konzervatoři a začínal v divadle Františka Ringo Čecha. Působil v Národním divadle, kde se objevil jako Smítko ve hře Marná lásky snaha nebo jako Sloužící Nejvyššího soudce ve hře Král Jindřich IV. Diváci ho také mohou znát z dětské role ve filmu Sněženky a machři.

Daniel Dangl

Daniel je slovenský herec, scénárista, režisér a moderátor. Účinkuje jako moderátor ve slovenské verzi Partička.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama