reklama
 

Partička na Primě: Pepovi spadne morče do studny

V příští epizodě Partičky si Ondřej Sokol na Primě zahraje Agátu Hanychovou

Ondřej Sokol
Ondřej Sokol | Foto: Korzo

Pořad Partička je zábavná improvizační show. Igor Chmela, Ondřej Sokol, Richard Genzer, Michal Suchánek se každý týden objevují na televizní obrazovce, aby pobavili diváky televize Prima.

Na fanoušky čeká další podařená epizoda Partičky. Ve hře Telefon si promluví Agáta Hanychová s Jaromírem Jágrem v podání Ondřeje Sokola a Igora Chmely. Hra Ruce nám vysvětlí z úst ortopeda Michala Suchánka, co dělat při bolesti nohou. Jediný, kdo toto téma bude znát je Geňa a pomocí rukou se vše pokusí Michalovi vysvětlit.

Nebude chybět nejoblíbenější hra Blázni. Kdy Igor bude rozeznávat signály, které u ostatních způsobí změnu chování. V minulém díle měla velký úspěch Brechtova hra, kterou zařadí Daniel Dangl i v této epizodě. Uvidíme, co se stane, když Pepovi spadne do studny morče. Celý večer zakončí Poezie.

Děj Partičky řídí moderátor Daniel Dangl zvonkem, který hru spouští a ukončuje. Je režisérem celého pořadu. Jediný, kdo zná téma her. Divák tak může sledovat individualitu herectví s pořádnou dávkou humoru. Pořad trvá třicet minut, ale i tak každý uvidí, že jsou scénky velmi náročné fyzicky.

Další díl mohou diváci sledovat již v pondělí 21. listopadu ve 21.55 na televizi Prima.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama