reklama
 

Pořad Partička míří v lednu do divadla Brodway

Pořad Partička se rozhodl vyzkoušet prkna divadla Brodway. Diváci se mají na co těšit

Premiéra filmu Zemský ráj to na pohled
Premiéra filmu Zemský ráj to na pohled | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Pořad Partička se těší velké divácké sledovanosti. Iniciátorem celého projektu je Daniel Dangl, který pořad uvedl nejprve na Slovensku. V několika dílech si improvizaci vyzkoušeli i čeští herci.

Partnerská televize Markíza povolila televizi Prima práva na Partičku i k nám. V současné době se pořad chystá vyzkoušet prkna divadla Brodway. Lístky na divadelní představení mohou skončit u našich blízkých pod vánočním stromečkem.

Návštěvníci divadla Brodway zažíjí improvizaci herců Igora Chmeli, Ondřeje Sokola a známé dvojice Richarda Genzera a Michala Suchánka. Nejde o natáčení televize, ale o čistě divadelní verzi. Lístky jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz. Fanoušci uvidí pořad Partička dokonce i v Bratislavě a v Žilině. Představení jsou plánované na patnáctého, šestnáctého, sedmnáctého a osmnáctého ledna.

Stejně jako každé pondělí, i v divadle budou na herce čekat úkoly jako je Dabing, Seznamka, Telefonát nebo hra s názvem Stop. Večer, který nemá žádný scénář a záleží jen a jen na známé čtveřici, jak vše dopadne, a kterým směrem se scénky budou ubírat.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama