reklama
 

Prima family startuje v sobotu nový seriál Obchoďák!

Prima family přišla na podzim s těžkým kalibrem. Začíná nová řada pořadu Ano šéfe, seriál Základka a v sobotu shlédnete první díly seriálu Obchoďák

Logo televize Prima Family
Logo televize Prima Family | Foto: Aktuálně.cz

Každý rok touhle dobou vyráží televizní stanice do boje o diváky. Tv Prima si pro podzim 2012 připravila pestrý program. Diváci si mohou vybrat z další řady Ano šéfe!, seriálu Základka, nové díly Partičky, VIP Prostřeno nebo brzy připravovanou show Československo má talent.

Mezi novinkami najdeme i seriál Obchoďák, kde si zahraje i oblíbený člen Partičky Ondřej Sokol. První díly seriálu uvidíte už tuto sobotu 8. září na Prima Family.

Obchoďák otvírá

Na obrazovkách Prima family se v sobotu večer objeví nový seriál Obchoďák. Tv Prima ho představí divákům 8. září ve 20:00. Následně ho diváci mohou sledovat každé úterý a čtvrtek od 21.30 po oblíbeném pořadu VIP Prostřeno. Aby diváci poznali všechny postavy, uvede Prima family v sobotu hned dvě epizody. Představí se vám nová ředitelka obchodního centra Vanda Plavcová v podání Terezy Kostkové. V seriálu si zahrají i herci jako Pavel Kříž, Dana Medřická, Danica Jurčová, Ondřej Sokol, Dvadi Matásek nebo Pavel Řezníček.

O čem seriál Obchoďák bude?

Určitě jste v obchodním centru někdy prošli kolem dveří s nápisem Management centra. V tomto seriálu poznáte, co se za nimi ukrývá. Uvidíte, jak to chodí v obchodním centru v obchodech a v místech, která jsou určená jen pro personál. Celý příběh začíná tím, že se obchodní centrum otvírá. Prožijete příběh třech žen, které jsou ve středním věku. První z nich je Vanda, ředitelka obchodního centra a matka. Její sestra Dáša žije spokojený rodinný život a právě si otevřela obchod se spodním prádlem. Simonin rodinný život právě skončil. Její manžel podniká za hranicí zákona a ona už to dál nesnese. Má strach o sebe i o syna Fanyho. Začíná nový život jako pomocná síla v potravinách a synovi zrovna nevoní život bez peněz.

Během jednotlivých dílů se dozvíte, zda je manželství Dáši s Petrem opravdu tak idylické a co se stane, když se obchodní ředitelka opravdu zamiluje.  

Reálné prostory

Obchoďák se natáčí v reálném prostředí skutečného obchodního centra. Konkrétně se jedná o OC Arkády na pražském Pankráci. Vše se děje za běžného provozu nákupního centra. Diváci se tak projdou po OC a nasají atmosféru, kterou budou znát z televizní obrazovky.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama