reklama

Partička na vzduchu? Představení na Konopišti!

Milujete pořad Partička na Prima Family? Vydejte se za nimi na Konopiště pod širé nebe

Partička - Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Suchánek a Ondřej Sokol
Partička - Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Suchánek a Ondřej Sokol | Foto: TV Prima

Milujete český pořad Partička nebo jste si oblíbili slovenskou verzi? V Amfiteátru Konopiště je můžete vidět najednou. Partička CZ versus Partička SK. Kdo vyhraje?

Hledáte zábavu a kulturní vyžití na víkend? Udělejte si výlet na Konopiště a užijte si akci Partička na vzduchu, která se koná už tento víkend pod širým nebem!

Partička na vzduchu

Akce se koná tuto sobotu 28. července 2012 od 15:30 hodin. Předpokládaný konec je ve 23:00 hodin. Kapacita amfiteátru je asi 10 tisíc diváků. Jde o první ročník happeningu fanoušků a diváků pořadu Partička. Během odpoledne se vystřídá česká i slovenská Partička. Celou atmosféru podtrhnou spřízněné kapely a k dispozici budou i workshopové stany. Z aktéry si zahrajete populární partičkové hry. Pro nadšence je připravená i autogramiáda a možnost fotografie s vaším oblíbence.

Program bude opravdu pestrý

V české Partičce se představí Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Dano Dangl a Marián Čurko. Slovenskou Partičku zastupuje Dano Dangl, Marian Čurko, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marian Miezga, Robo Jakab a Roman Pomajbo.

Na hlavním pódiu začne akce koncertem Abba wordl revival a už od 16:30 uvidíte první klání české a slovenské Partičky. Od 16:40 má koncert kapela Hamleti. V 19:00 hodin oficiálně přivítají slovenskou Partičku a hned vás čeká jejich vystoupení. Od osmi hodin nastoupí na scénu česká Partička a celkové klání proběhne od desíti hodin. Před tímto soubojem vystoupí kapela Děda Mládek Illegal Band a akce skončí koncertem Slušní chlapci. Ve velkém stanu bude probíhat od 15:40 autogramiáda a dva workshopy.

Kam se vydat

Akce se koná v přírodním Amfiteátru Konopiště, který se nachází v okolí Zámku Konopiště. Divadlo je velmi příjemné a snadno se k němu dostanete po upravených chodnících. Strach z toho, že se ztratíte mít nemusíte, všude jsou nainstalované směrové tabule. Během představení vás nohy bolet nebudou, protože je hlediště připravené k sezení. Provoz pokladny je na místě od 13 hodin. Do areálu nesmí vstupovat pejsci a je zákaz rozdělávat oheň.

 

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama