reklama

Knižní novinky: výuka sexuálních poloh i diety

Jaké knižní novinky jsou právě na trhu? Přinášíme vám tři lákavé tipy o sexu, hubnutí a komunikaci

Hledáte tipy na novou knížku? Romány vás už nebaví a chcete se dozvědět něco nového? Máme pro vás lákavé tipy.

Přinášíme vám tři novinky z knižního trhu. Přečtěte si vše o sexuálních polohách, umění konverzace nebo krabičkové dietě.

Vzrušující polohy podle Kámasútry

Toužíte po smyslnějším, hravějším nebo prostě pestřejším a intenzivnějším milostném životě? Pak vám jednotlivé kapitoly knihy Supersex s Kámasútrou nabízejí výběr neodolatelných poloh podle Kámasútry doplněných nejnovějšími technikami, které je náležitě okoření. Naučíte se svádět a provokovat, dozvíte se, jak pomocí tantrického umění milovat prohloubit vztah s milencem, jak proměnit sex v cestu smyslového objevování naplněného rozkoší a také jak si osvojit milostná tajemství, která zvýší erotické obrátky milování. Ceny knihy začínají na 215 korunách.

Staňte se mistryní konverzace

Kniha Umění konverzace nepřináší hlubokomyslné pravdy, ale zcela praktické podněty a nápady pro rozšíření a prohloubení komunikačních dovedností pro každodenní použití. Na základě poznatků z oblasti psychologie komunikace autor ukazuje, že sympatičtí a oblíbení lidé nejsou nositeli zvláštního charismatu, které je dáno jen úzkému okruhu vyvolených. Příjemné vystupování oblíbených lidí je naopak výsledkem jejich komunikačních dovedností, a ty si s trochou námahy a cvičení může osvojit každý. Knihu uvítají i lidé stydliví a ti, kdo mají zábrany v oblasti navazování nových kontaktů. Umění konverzace koupíte za 180 korun.

Zhubněte s krabičkovou dietou

Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem knihy Domácí krabičková dieta je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka Alena Doležalová jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aniž by utrpěla jejich chuť a hlavně předkládá výběr více než 250 výborných receptů. Kniha vás přijde na 170 korun.

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama