reklama
 

Nový módní trend: Umělé pihy už za 1000 Kč

Přirozeně vypadající pihy, které jsou přesto umělé? Můžete je mít i vy.

Foto: Thinkstock

Pihy, ti co je mají, by se jich většinou rádi zbavili a ti, kterým slunce podobný doplněk nedopřeje, po nich touží. Ženy propadly novému trendu, nepřehlédnutelné tečky si na obličej "přilepují" dodatečně.

A jak se říká, za vším hledej ženu. Se zajímavým "tetováním" přišla americká umělkyně Remi Brixton, která kouzlu pih doslova podlehla.

Pro krásu zaplatíte 1000 Kč

Pihovaté dívky jsou prý dobře zapamatovatelné. Pokud i vy chcete vklouznout někomu do mysli pomocí rafinovaných teček, pak si připravte 1000 Kč. Právě na tuto částku vás vyjde sada Freck Yourself.

Doporučujeme: Podle čeho poznat rakovinu kůže?

Speciální šablona a tužka zaručí, že si na obličeji vykouzlíte umělé pihy přesně podle vašich představ. A nehrozí žádné rozmazané fleky či šmouhy. Barva je částečně permanentní.

Nespoutanost a vášeň

"Pro mě jsou pihy symbolem vášně, hravosti, originální krásy a dobrodružství," říká Remi Brixton v propagačním videu.

Více než pět let se pokoušela ve spolupráci s Cosmetix West připravit dokonalý výrobek, který by splňoval všechna kritéria náročných klientek. Podařilo se jí sehnat dostatek financí a zajímavý módní doplněk je na světě.

Aplikace je jednoduchá

Každá souprava obsahuje 72 samolepicích šablon a Rollerball (barvící fix). Na obličej si přilepíte vámi zvolenou šablonu a přejedete speciální tužkou, která obsahuje permanentní barvu přírodních odstínů. Nanášením několika vrstev vytvoříte přirozeně krásné pihy, které na obličeji vydrží 48 hodin. Pokud aplikaci budete opakovat každé ráno, vydrží vám pihy i šest týdnů.

Náš tip: Pozor na líčidla. Mohou poškodit zrak

Bojíte-li se slunit kvůli možnému riziku rakoviny kůže, přesto toužíte po sexy tečkách, pak vás tato sada určitě zaujme. Do prodeje půjde v lednu přibližně 25 000 kusů. Teprve po ověření poptávky se případně výroba navýší.

Chtěli byste umělé pihy? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Kate Winslet trpí inkontinencí: Co jí radí doktoři?

Soutěž: Vyhrajte vouchery na plastické operace

České nemocnice: Ve které vám bude nejlépe?


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama