reklama

Soutěž: Vyhrajte vouchery na plastické operace

Vyhrajte vouchery na plastické operace i jiné procedury estetické medicíny.

Foto: Profimedia.cz

Darovat manželovi, manželce či komukoli blízkému voucher na plastickou operaci nebo estetický zákrok na dermatologii může být trochu risk. Pakliže jste si ale jisti, že takový dárek potěší, jistě rádi vyzkoušíte štěstí v naší soutěži. Nebo si případnou výhru necháte pro sebe?

Vouchery můžete využít i na kterékoli ošetření a služby kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion.

O co můžete soutěžit?

1. místo:  Voucher v hodnotě 10 000 Kč 

2. místo:  Voucher v hodnotě 5000 Kč 

3., 4., 5.  místo: Balíček kosmetiky Phytomer, každý v hodnotě 3400 Kč

Vouchery můžete využít  naveškeré služby kliniky Asklepion na odděleních:

  • stomatologie  či ortodoncie - veškeré typy rovnátek od klasických zámků až o lingvální či neviditelná, zubní fazety, implantáty, bělení zubů, dentální hygiena ad.
  • plastická chirurgie - zvětšení, zmenšení či modelace prsou, nejúčinnější liposukce BodyTite, plastická operace břicha, hýždí a stehen, plastika víček, nosu ad.
  • dermatologie a laserová medicína - vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu a výplní s kyselinou hyaluronovou, omlazení krevní plazmou, laserová rejuvenace, léčba akné, odstranění pigmentací, žilek a jizviček nejmodernějšími lasery, laserová epilace, trvalé odstranění pocení v podpaží novinkou MiraDry ad.
  • cévní chirurgie - léčba křečových žil nejmodernějšími a nejšetrnějšími metodami (laserová ablace, pěnová sklerotizace)
  • kosmetika a rehabilitace - luxusní obličejové a tělové programy, bodyforming, péče fyzioterapeuta ad.

Kosmetické balíčky obsahují:

  • zesvětlující sérum na tmavé skvrny,
  • masku na odstranění citlivosti,
  • hedvábnou uklidňující masku,
  • ochranný opalovací krém na citlivé oblasti. 

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 3. prosince 2015 (00:00 hod.) do 13. prosince 2015 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první soutěžní otázce najdete ZDE >>

Výhercem se stane pět z vás...

...kteří se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny budou soutěžícím zaslány na poštovní adresu, kterou zadali do soutěžního formuláře.

 
 


Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama