reklama

Neutrácejte zbytečně: Praktičtí pomocníci na nákupy

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si v euforii koupili troje kalhoty, z nichž ale nosíte jen jedny, protože vám nesluší, nebo správně nesedí. Nebo jste zjistili, že ta navigace, co si koupila kolegyně, je mnohem lepší a přitom stála stejně jako ta vaše, na kterou se nemůžete spolehnout.

Foto: ISIFA

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si v euforii koupili troje kalhoty, z nichž ale nosíte jen jedny, protože vám nesluší, nebo správně nesedí. Nebo jste zjistili, že ta navigace, co si koupila kolegyně, je mnohem lepší a přitom stála stejně jako ta vaše, na kterou se nemůžete spolehnout.

Odteď už se vám nic z toho nestane. Našli jsme totiž šikovné pomocníky, které můžete mít pořád u sebe a kteří vám rychle poradí, za co utratit své peníze, aniž byste toho později litovali.

Je to opravdu kvalitní?

Pokud si do svého chytrého telefonu stáhnete aplikaci dTest, budete mít neustále po ruce výsledky testů všech možných výrobků od potravin až po sportovní potřeby. Pokud například přemýšlíte nad nákupem nové pračky, aplikace vám poradí, na co byste si při výběru měli dát pozor a hned ukáže, které pračky jsou kvalitní, a v rozhodnutí vám pomůže i zobrazenými cenami.

Najdete tu ale třeba i přehled všech "éček" v potravinách, takže hned vidíte, co je kvalitní a čemu je lepší se vyhnout. Aplikace se vám bude hodit i při řešení nejrůznějších spotřebitelských problémů, jako jsou například reklamace nebo vracení zboží z e-shopů.

Není to moc drahé?

Jestliže se vám často stává, že si koupíte nějakou kosmetiku nebo třeba elektroniku a později zjistíte, že ji v jiném obchodě prodávají mnohem levněji, bude se vám hodit aplikace s názvem Nákupní centra. Ta vás rychle a přehledně informuje o cenových nabídkách i slevových akcích v obchodech po celé České republice.

Čtěte také: Jste otrokem své výplaty? Víme, co s tím!

Kromě toho v sobě skrývá i interaktivní mapy nákupních center, takže vás kdykoli zavede do požadovaného obchodu, kavárny, ale i k bankomatu nebo k východu. Konec bloudění! A pokud byste cestovali někde, kde to neznáte, a potřebovali si nutně něco koupit, aplikace vám ihned najde nejbližší nákupní centrum a navede vás k němu.

Sluší vám to?

Pokud vaše kamarádka zrovna nemá na nákupy čas, nebo raději nakupujete sama, ale občas byste chtěla poradit, jestli v té kožené sukni nemáte moc velký zadek, stáhněte si aplikaci StyleBee.

Funguje jednoduše: vyfotíte se v tom, s čím potřebujete poradit, a odešlete dotaz spolu s fotkou přes aplikaci ostatním uživatelkám StyleBee. Za drobný poplatek budete mít odpověď za pár minut, dočkáte se jí i zadarmo, ale někdy to může trvat déle.

Nepotřebujete jinou velikost?

Pokud si nejste úplně jistá svou velikostí, nevyznáte se v různých mezinárodních číslováních nebo často nakupujete pro druhé, není nic jednoduššího než si vytisknout naše tabulky velikostí:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Outfit v rudé barvě aneb Co nesmí chybět v šatníku

Horký trend do studené zimy: Originální legíny

Jak to dopadne, když si rodiče a děti prohodí hlavy?

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama