reklama

Koupaliště

Nevíte, kam se můžete jít vykoupat? Tady naleznete celou řadu koupališť v Praze. Pokud nejste z hlavního města, vyberete si z nabídky přehrad, kde je krásné koupání nebo z koupališť v Brně a okolí. Nejedete na dovolenou k moři? To vůbec nevadí, koupat se můžete nakoupališti, v aquaparku nebo venkovních či krytých bazénech.

Na konci léta, když nám nebude přát počasí, vydejte se na Slovensko nebo doMaďarska na termálního koupaliště, kde je příjemná teplá voda s léčivými účinky. Sledujte naše tipy a favority v oblasti koupání, plavání a koupališť.

Existuje celá řada webových portálů, kde si vyberete ze seznamu koupališť, bazénů a aquaparků. Podívejte se, zda je ve vašem okolí koupaliště, kde se můžete koupat se psem. Přečtěte si, jaké pláže na vás čekají a jaké sportovní a zábavné využití jednotlivé koupací areály nabízejí. Správné koupaliště má mít i hygienické zázemí, převlékárnu, toaletu a zábavné atrakce.

Chcete tobogány, skluzavky, windsurfing, vodní skútry nebo vodní lyžování? Dáváte přednost přehradám před rybníkem, nebo chcete koupání v bývalých štěrkovnách, kde je voda stejně modrá jako v moři? My pro vás budeme sledovat kvalitu vody a jednotlivá zázemí různých areálů a pláži nejen v Praze, Brně, Ostravě, ale po celé České republice.

V nabídce budou venkovní koupaliště s letním provozem, ale také kryté bazény, které nabízí koupání po celý rok. Vybereme vám i správný bazén pro kondiční plavání nebo lehké relaxování. Sledujeme otevírací doby, aktuální ceník, adresu a všechny ostatní důležité informace.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama