reklama
 

Vybíráte levnou dovolenou? Nakupujte se slevou!

Dovolená už je za dveřmi. Získejte levnou dovolenou pomocí slevového portálu amplion! Máme tři tipy

Foto: FTV Prima

Léto je čas dovolených, opalování a výletů. Vyberte si dovolenou na slevovém portálu ampilon.centrum.cz. Čtyřdenní nebo víkendové pobyty pro dva nebo pro celou rodinu. Ideální dovolená v Česku nebo na Slovensku.

Dovolená s dětmi je v létě povinností, ale proč si neužít příjemný wellness pobyt jen s manželem, přítelem nebo kamarádkou. Představujeme vám tři žhavé tipy na koupi voucherů, které vás vyšlou na kouzelnou dovolenou spojenou s relaxováním a zábavou.

Dovolená na Slovensku pro dva

Užijte si tři krásné dny na Slovensku v Liptovskej Teplej. Krásné okolí a ideální místo pro výlety. V ceně 1 908 korun jsou zahrnuté snídaně a ubytování na tři dny pro dvě osoby v luxusním penzionu Motýl. Zdarma získáte parkování a připojení na wifi. Děti do 3 let mají pobyt zdarma. Penzion se nachází v blízkosti Nízkých a Západních tater. Udělejte si výlet na Liptovský hrad nebo Belianskou jeskyni. Pokud vyrazíte s dětmi, navštivte blízký Aquapark Bešeňová, termální koupaliště Lúčky nebo Aquapark Tatralandia. Penzion Motýl má ideální polohu pro výlety, túry a jízdy na kole. Platnost voucheru je od 24. května 2012 do 30. listopadu 2012.

Luxusní pobyt pro 4 osoby

Získejte slevu na ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu Tatragolf Mountain resort na tři noci pro čtyři osoby. Za cenu 3 491 získáte třípokojový apartmán s 65 procentní slevou. K voucheru patří ještě sleva do Aquacity a Thermal Parku. Hotel se nachází pod Vysokými Tatrami u 27 jamkového golfového hřiště Black Stork. Oba pokoje mají manželskou postel. Hotel je ideálně postavený v oblasti, kde se nachází celá řada zajímavých cílů pro pěší turistiku. Platnost poukazu je od 25. května 2012 do 30. září. 2012.

Stylová dovolená v hotelu Farma Vysoká u Ještědu

Dovolená v Česku za 2 670 korun. Voucher nabízí pobyt pro dva na tři dny v hotelu Farma. Čeká vás příroda, turistika, jízda na kole a relaxování. V ceně je zahrnutá polopenze a láhev vína. Se slevou získáte jednu agrohodinu, péči o koně a možnost připlatit si jízdu. Zdarma vám zapůjčí kolo na jeden den. Děti do tří let mají vše zdarma a za ratolest do 12 let můžete připlatit 1000 korun na místě. Platnost voucheru je od 8. června 2012 do 20. prosince 2012.

 

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama