reklama
 

KDYŽ ESENCIÁLNÍ OLEJE PEČUJÍ O VAŠE VLASY

Výrobky na vlasy L´OCCITANE jsou vyrobeny z ingrediencí přírodního původu, bez syntetických barviv a nikdy nejsou testovány na zvířatech.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Výrobky na vlasy L´OCCITANE jsou vyrobeny z ingrediencí přírodního původu, bez syntetických barviv a nikdy nejsou testovány na zvířatech. Jsou obohacené o aromatické látky, které nejen působí na vaše smysly nádhernou vůní, ale především pečují o vaše vlasy. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly specifickým potřebám suchých a poškozených vlasů, jemných a normálních, unavených a bez lesku anebo citlivé pokožce vlasů.

L'OCCITANE si vybrala Aromachologii jako název pro svoji kolekci výrobků Péče o vlasy vytvořenou na bázi pěti esenciálních olejů. Esenciální oleje v sobě skrývají všechny účinky rostlin v jejich nejvyšší koncentraci. Výrobky s těmito oleji pak nejen pečují o vaše vlasy, ale především působí na vaše smysly a přinášejí pocit pohody a radosti. Každý šampón s kondicionérem obsahuje specifickou kombinaci pěti esenciálních olejů, které se rozptylují u kořínků vlasů.

Pro posílení lesku: pelyněk, sladký pomeranč, rozmarýn, máta a borovice.
Pro regeneraci poškozených vlasů: levandule, andělika, pelargonie, ylang-ylang a sladký pomeranč.
Pro zklidnění: heřmánek, mandarinka, cedr, bazalka a citronová tráva.

Stačí si jen vybrat tu správnou péči, která odpovídá specifickým potřebám vašeho typu vlasů a pokožce hlavy.


Ochranné stylingové sérum, 125ml
Cena: 495,00 Kč

Díky svému složení z 5 esenciálních olejů a výtažků z jahod, pomáhá toto sérum účinně uhladit a upravit vlasy do požadovaného tvaru a zároveň je chrání před poškozením teplem, které způsobuje časté fénování, kulmování či rovnání vlasů. Naneste rovnoměrně na vlhké vlasy před fénováním. Pro styling a úpravu účesu naneste na suché vlasy a konečky upravte.


Maska na citlivou pokožku hlavy, 150ml
Cena:  495,00 Kč

Díky vysoké koncentraci esenciálních olejů a zklidňujících výtažků maska okamžitě zmírňuje svědění a napjatost pokožky. Naneste na pokožku hlavy mezi jednotlivými prameny vlasů a jemně vmasírujte. Nechte působit 1 - 5 min tak, aby se esenciální oleje vstřebaly. Mezitím můžete na vlasy nanést kondicionér na citlivou pokožku hlavy a poté opláchněte.

Více zajímavých informací o společnosti L'Occitane naleznete na
www.loccitane.cz

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama