reklama

Obdarujte na Valentýna i svého domácího mazlíčka

Chcete letos na Valentýna potěšit svého pejska nebo kočičku? Nechte se inspirovat tipy na dárky pro vaše čtyřnohé kamarády.

Foto: ISIFA/Thinkstock

Valentýn se blíží a vaše polovička stále nechce svátek zamilovaných slavit? Nevadí! Oslavte Svatého Valentýna se svými domácími mazlíčky. Podívejte se, jaké dárky k Valentýnu můžete svým čtyřnohým kamarádům pořídit.

Valentýn je svátkem lásky a všech zamilovaných, a kdo z nás svého psa nebo kočku nezbožňuje. Dokažte jim svou lásku tak, jak ji denně oni prokazují nám, a pořiďte jim nový pelíšek, škrábátko nebo inteligentní hračku pro psy.

Domácí mazlíčci a Valentýn

Nějaké domácí zvíře má doma nadpoloviční většina Čechů. Každý z nás jsme si toho našeho čtyřnohého kamaráda oblíbili natolik, že jsme ochotni ho až neuvěřitelně rozmazlovat - a to nejen různými pamlsky. Domácí mazlíčkové zkrátka patří neodmyslitelně do našich životů. Nezapomeňte tedy na své pejsky a kočičky ani na Valentýna a vydejte se na nákupy.

Originální dárek k Valentýnu

Každý pes vás bude po celý rok milovat za dobroty a pamlsky, které mu kupujete. Ale na Valentýna to chce přeci jen něco netradičního a originálnějšího, než jsou granule nebo suchary.

Malým plemenům můžete v únoru pořídit psí obleček, který je ochrání před zimou a deštěm. K dostání jsou značkové hadříky i jednoduché pláštěnky za pár korun. Svému pejskovi můžete dopřát dokonce komfort s oblečkem, který je pro větší bezpečí doplněný třeba odrazkami.

Čtěte také: 5 tipů jak ochránit domácí mazlíčky před mrazem >> 

Vyrážíte se psem na jaře na kolo nebo jezdí rád v autě s otevřeným okýnkem? Vyzkoušejte psí sluneční brýle, které chrání proti větru.

Velká škála psích doplňků nabízí i inteligentní hračky, které vaše rošťáky dokonale zabaví. Nebo jim pořiďte misku na jídlo s fotkou či fontánku na pití, která je určitě bude bavit.

Ideální dárek pro vaši kočku

A co koupit kočce? Ani zde není složité vymyslet nějakou originální drobnost, která ji potěší. O kočkách je známo, že rády šplhají, škrábají a honí myšky. Kupte své kočce nový pelíšek nebo překážkovou dráhu plnou tunelů, šplhání a závěsných doplňků.

Žebříček: 10 nejpopulárnějších psích plemen v Česku najdete zde >> 

Svou kočku zabavíte, když jí domů donesete novou hračku, která se pokud možno hýbe, točí nebo alespoň vzdáleně připomíná klubko vlny. Své drábky ukočírují na speciální škrabošce, která se prodává se stojanem nebo jde umístit na židli.

Jako doplněk pro svou kočku zvolte různě zdobené obojky, které se dají zakoupit dokonce i pod hlavičkou luxusní značky Swarovski. Jednoduché a milé jsou také rolničky či mašličky.

Jestli tedy vaši nejbližší reagují na Valentýna pouze nevrlým vrčením, u svého psíka nebo kočky si můžete být jisti, že ať už jim vyberete cokoliv, budou spokojení a dají vám to patřičně najevo!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zooterapie: Podívejte se, jak psi léčí lidi!

Svět se zbláznil: I psi mají své módní přehlídky!

Co potřebují pejsci v zimě? Podívejte se!

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama