reklama

VIDEO: Umíte si správně zavázat kecky? Naučíme vás to!

Zavažte si kecky správně, ať můžete vyrazit na prázdniny, dovolenou nebo vůbec ven za pohybem. Ať vám dobře sedí!

Foto: Thinkstock

Napadlo vás někdy, k čemu jsou ty dvě dírky nad tkaničkami skoro u každých kecek? Pokud to nevíte, nejste v tom sami. Desetitisíce čtenářů internetového deníku Huffington Post málem strhlo web, aby se to dozvěděli.

Tyhle dva otvory (obvykle bývají  o chloupek menší, než ostatní dírky) vám pomohou, aby se vám lépe chodilo, běhalo a vůbec užívalo léta a volných dní v oblíbené obuvi - v keckách.

Podívejte se na video - obrázkům porozumí i ten, kdo neumí anglicky. Popis je hezky názorný a když se naučíte tenhle drobný trik, bota vám bude sedět na noze úplně přesně!

S použitím těchto dvou párů "záhadných" dírek navíc vám kecky budou lépe sedět na noze, poskytnou oporu kotníku i celému chodidlu a přitom váš příliš sešněrovaná bota nebude tlačit, protože ji utáhnete jen přesně tam, kde to potřebujete. Prsty a nárt mohou být volnější, ale přesto vám perfketně zašněrované kecky neudělají otlaky ani puchýře, a ani vám v nich noha nebude klouzat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

10 zásad běhání: Na muziku zapomeňte

Který olej je nejlepší? A podle čeho vybírat?

Kosmetika z ropy ve vaší koupelně: Jak vás ničí?

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama