reklama

Máte problémy? Uroložka on-line, ptejte se

Běháte na záchod tak často, že kolikrát nemůžete ani doběhnout? Nebo vás trápí jiné urologické problémy? Poraďte se s odbornou lékařkou a zbavte se jich!

Foto: Profimedia.cz

Běháte na záchod tak často, že kolikrát nemůžete ani doběhnout? Poraďte se s odbornou lékařkou a zbavte se problémů!

Lidí, trpících potížemi s močením, je víc, než se zdá.  Mnoho z nich svůj problém tutlá a spoléhá na „babské" rady nebo samovolný ústup potíží. Může jít o širokou škálu problémů od pomočování dětí přes typicky ženské záležitosti, jako je urgentní (naléhavé) nucení na WC,  obavy se zakašlání či smíchu či  nechopnost "udržet", až po specificky mužské potíže.

Přitom dnešní medicína už tyto nemoci umí velmi dobře léčit. Poraďte se, jak na to, s uroložkou MUDr. Romanou Richterovou.

Jak se ptát?

Hostem naší redakce bude ve čtvrtek 10. dubna od 12 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. On-line rozhovor potrvá cca 60 minut. Své dotazy můžete začít posílat v předstihu už nyní.

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborníci zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro on-line rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se, prosím, pomocí tlačítka VŠECHNY POLOŽENÉ DOTAZY dole pod článkem podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď také pro sebe.

Náš odborník

MUDr. Romana Richterová působí v urologické ambulanci Lékařského domu Holešovice a Centru zdravotní péče Jirny. Paní doktorka pracovala před mateřskou dovolenou také urologickém odd. FN Na Bulovce.

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama