reklama
 

Sortiment přírodní kosmetické značky Saloon je široký - zahrnuje balzámy na rty, nos nebo nehty, sprchové, koupelové či masážní oleje, pleťové vody, odličovací přípravky, osvěžovače vzduchu, kosmetiku pro děti a další produkty. Ryze česká kosmetická značka Salus/Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího tuzemského výrobce certifikované přírodní biokosmetiky.

Široký sortiment a kvalita

Značka si zakládá na tom, aby její výrobky obsahovaly nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Široký sortiment přírodních produktů se značce podařilo obohatit o výjimečnou produktovou řadu bio Karité balzámů. Tím umožnili spotřebiteli se seznámit s mnohostranným využitím jedinečných účinků bio bambuckého másla. Neustálou snahou společnosti je vývoj stále nových výrobků v biokvalitě, které přispívají ke zkvalitnění péče o pokožku a zároveň k celkové harmonizaci těla i duše. Saloon své produkty netestuje na zvířatech.

Přírodní produkty

Díky šetrným výrobním postupům zůstávají oleje Saloos "živé" a tím pádem mimořádně účinné. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní i regenerační obličejové oleje mají stoprocentní čisté přírodní složení. Hydrofilní odličovací oleje a koupelová kosmetika obsahují minimálně 97 procent čistých přírodních olejů s minimálním nutným množstvím bezpečných emulgátorů.

Kosmetika s minerály a vitamíny

Saloos vyrábí produkty z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu (šedesát procent produkce pochází z ekologického zemědělství a volného sběru) a pracuje s rostlinnými oleji výhradně lisovanými za studena a stoprocentními esenciálními oleji. Lisováním za studena si oleje zachovávají nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu. Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíce odpovídá složení tuků našeho těla. Výborně se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty, neucpávají póry. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají alergické reakce a pokožku nedráždí. Výrobky Saloos zásadně neobsahují minerální oleje (paraffinum liquidum vyráběné z ropy) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva. Svým složením se výrazně odlišují od výrobků, jejichž hlavní složkou je voda a produkty tenzidové chemie.

Související články

reklama
reklama
reklama