reklama

Vybíráte domácího mazlíčka? Poradíme vám

Chystáte se dětem koupit domácího mazlíčka? Centrum Černý Most vám poradí, jak se o zvíře postarat

Foto: Isifa/Thinkstock

Uvažujete o koupi domácího mazlíčka pro své děti? Nebo už doma nějakého máte a chcete se o něj naučit postarat? Navštivte Speciální Školu zvířátek Centra Černý Most.

Workshopy pro děti, soutěže a spousta zábavy čeká nějen na děti, ale i rodiče. Všechny hry budou inspirované světem zvířat. Poznejte, jak se máte o svého milovaného čtyřnohého kamaráda starat.

Proč vyrazit na Černý Most?

Zábavní centrum Černý Most si pro své zákazníky připravilo pár zajímavých dnů s pilotním tématem věnovaným domácím mazlíčkům. Během dvou měsíců vám představí psi, kočky, rybičky, plazy, hlodavce, a dokonce i exotická zvířata spolu s ptáky. 

Přednášky v maskách zvířátek!

Přednášky jsou rozdělené na dvě části. Pro děti v předškolním věku povedou téma instruktoři v kostýmech daných zvířat. Starší návštěvníky čeká odbornější výklad. K dispozici budou i živá zvířata.

Workshopy a charita!

Workshopy budou co nejpraktičtější a názorné. Celý den ještě podpoří speciální charitativní akce. Každou druhou středu v únoru a březnu mohou zájemci do zábavního centra nosit hračky, granule a jiné pamlsky, které následně dostanou v psím útulku v Tróji.

Máte zájem vyhrát krmivo? Přihlaste se!

Pro děti je připravené malování na obličej, skládání puzzle a možnost fotografování s maskotem. Zároveň proběhne soutěž o nejhezčí obrázek.

Můžete vyhrát kvalitní krmivo pro svého mazlíčka. Stačí vyplnit přihlášku na webových stránkách Centra Černý Most a zaslat co nejkurióznější příběh, doplněný fotografií se svým domácím mazlíčkem.

Kdy budou na řadě vaši mazlíčci?

1. února: kočky, psi

15. února: rybičky, plazi

29. února: hlodavci (potkani, činčily, osmáci), králíci

7. března: exotická zvířata (opice, papoušci), ptáci

21. března: kočky, psi

28. března: hlodavci (potkani, činčily, osmáci), králíci

 

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama