reklama

Srdce všech milovníků módy právě poskočilo, protože se blíží Dny Marianne 2012 a s nimi neuvěřitelné slevy na módní doplňky, šaty, luxusní boty a trendy oblečení v obchodních centrech a ostatních partnerských obchodech časopisu Marianne. Marianne si připravilo slevové knížky s kupony, které lze uplatnit ve 4 200 obchodech v České i Slovenské republice.

Dny Marianne 2012 začínají 7. září a končí v neděli 9. září. Seznam všech obchodů, kde ve Dnech Marianne uplatníte slevové kupony na oblečení, najdou zákazníci v časopisech Marianne, Marianne Bydlení a v Betynce. Díky praktickému adresáři, který je rozdělený do kategorií, si každá zákaznice vybere ten svůj oblíbený obchod a právě tu módní značku, kterou chce. K dispozici jsou kategorie móda a doplňky, kosmetika a krása, maminky a děti, gastronomie, služby a dekor.

Jedinečnou akcí na Dny Marianne 2012 je dárek za pět účtenek. Právě za tento počet získá každá zákaznice fotorámeček v promo stanu, který bude postavený v Praze na Václavském náměstí a v Brně na lávce u Tesca po celé tři dny. Jako bonus čeká na věrné zákaznice Marianne dárek k předplatnému a slevy na kuchařky z Edice Apetit

Dny Marianne 2012 a slevy

Co může být krásnějšího než vyrazit na nákupy a ušetřit spoustu peněz? Dny Marianne 2012 vás nechají vybrat z kosmetiky, módy, módních doplňků. Vyberou si i maminky s dětmi a milovníci dobrého jídla a kvalitních služeb.

V roce 2012 čekají ve více než 4 200 partnerských obchodech slevy až 50 procent. K nákupu zákaznice získají oblíbenou textilní tašku Dny Marianne. Šance získat vyšší slevy při platbě Lady kartou v České republice. Na Slovensku platí ta samá sleva s kartou MasterCard. Promo stany jsou otevřené od pátku do neděle. Slevové kupy najdete v zářijovém čísle Marianne nebo Marianne Bydlení. Více informací o svátku nakupování je k dispozici na stránkách marianne.cz

Související články

reklama
reklama
reklama