reklama

Dny Marianne lákají na slevy, ženy vyrazí za nákupy

Dny Marianne přilákají o víkendu do obchodů statisíce zákaznic

Takto vidí jaro 2011 Tommy Hilfiger.
Takto vidí jaro 2011 Tommy Hilfiger. | Foto: Reuters

Zajímavé slevy nabídne především ženám od pátku devátého do neděle jedenáctého září při Dnech Marianne více než čtyři tisíce obchodů po celé republice.

Na dámskou nákupní jízdu stačí jen vystřihnout kupony na slevy, které čtenářky najdou v zářijových vydáních časopisů Marianne a Marianne - Bydlení. V sobotu a v neděli si navíc každá zákaznice, ale i její partner, mohou vyzvednout dárky v promostanech v Praze a Brně.

Nakupující všude dostanou zdarma populární textilní tašku s nápisem Dny Marianne. Zejména ženy se mohou těšit až na sedmdesátiprocentní slevy nejrůznějších produktů - od kosmetiky a parfémů přes módní oblečení z podzimních kolekcí, knihy, mobily a domácí elektrospotřebiče až k nábytku či výhodným dovoleným.

Než vyrazíte do nákupních center, podívejte se, které obchody nabízejí největší slevy a na seznam výhodných nákupů pro bydlení.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama