reklama

Rychlá večeře

Je čas večeře a vy opět nevíte, co naservírovat na stůl svému příteli či celé rodině? Děsíte se, na co všechno je při přípravě pokrmu potřeba myslet? Nechte si poradit, jak zvládnout rychlé a zdravé jídlo, které se hodí k večernímu hodování.

Pokud nehodláte trávit vařením hodiny v kuchyni, zatímco vám utíkají krásné chvilky s dětmi, dobrou knihou či filmem, a přesto se nechcete ochudit o kulinářský zážitek, vyzkoušejte recepty pro rychlé večeře.

Doporučujeme: Rychlá večeře: Tři krémové polévky, které zahřejí

Zdraví především

Fastfoodové jídlo si pod rychlou a zdravou večeří rozhodně nepředstavujte. Koupené je sice za pár vteřin, ovšem vašemu organismu ani peněžence se to líbit nebude.

Využívejte čerstvých a hlavně sezónních potravin, které nejen tolik nezatíží váš rodinný rozpočet, ale uděláte tím i něco pro sebe. Není nic snadnějšího, než si dát na podzim dýňový krém a v létě se osvěžit okurkovým salátem.

Doporučujeme: 5 lehkých večeří na pracovní týden. Dodají vám energii!

Pánev, pec nebo gril?

Pokud už vám dochází fantazie, jakým způsobem potraviny snadno a chutně zpracovat, nezoufejte. Existuje přece řada variant, jak docílit pokaždé jiné chuti. Pečená či grilovaná zelenina chutná totiž úplně jinak než ta dušená. Vyzkoušejte proto rychlou večeři na mnoho způsobů.

Doporučujeme: Rychlá večeře: Tři pomazánky, které budou chutnat!

Nejlepší recepty

Internet je zahlcen množstvím nejrůznějších receptů, k nimž se můžete denně dostat také prostřednictvím televize. Česko vaří s Pohlreichem živě, Co bude dnes k večeři, Kluci v akci, Vše o vaření nebo populární Prostřeno může nabídnout řadu nápadů k rychlé večeři.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama