reklama

Síla instinktu: 9 mužů z 10 kouká ženám do výstřihu

Jsme civilizovaní. Samí gentlemanové a dámy. Nicméně někde hluboko v nás doutná příroda stejně nezkrotná jako před desítkami tisíc let. A tak chtě nechtě sjedou oči vždy na jediné místo: Do úžlabiny mezi dámskými ňadry.

Foto: Thinkstock

Jsme civilizovaní. Samí gentlemani a dámy. Nicméně někde hluboko v nás doutná příroda stejně nezkrotná jako před desítkami tisíc let.

A tak chtě nechtě sjedou oči vždy na jediné místo: Do úžlabiny mezi dámskými ňadry. Tedy samozřejmě ve chvíli, kdy je dotyčná dáma vystaví alespoň částečně na odiv veřejnosti.

Čtěte také: Proč muži podléhají ňaderné přitažlivosti?

A co je překvapivé, o vystavené vnady klopýtnou očima nejen pánové - ti samozřejmě - ale také většina dam. Je přece třeba zkontrolovat konkurenci!

Muži vs. ňadra: Co se stane?

Prostě to, co je naprosto nevyhnutelné. Že je téma velikosti ženského poprsí pro muže důležité, potvrdil průzkum společnosti STEM/MARK. K čemu došel?

  • 91 % mužů se neubrání: V běžném společenském styku hledí ženám zaujatě do výstřihu téměř každý muž, ať už jde o kolegyně v práci, neznámé paní v autobusu městské dopravy nebo třeba slečnu učitelku jeho syna. A co teprve, když je ten výstřih hluboký! Prsa cizích žen prostě přitahují pozornost o to víc, o co víc je z nich vidět.
  • 53 % je chce větší: Ženám to možná přijde zvláštní, ale víc než polovina mužů - tedy skoro všichni „majitelé" vnad menších a středních - touží vlastnit víc. Prostě zlaté trojky!
  • 80 % mužů by podpořilo plastiku: Po velkých ňadrech touží muži tolik, že většina z nich by podpořila přání své partnerky podstoupit plastické zvětšení poprsí. Sice až po pečlivém zvážení, nicméně pokud by to bylo rozhodné přání partnerky, nestáli by větším vnadám v cestě. Jednoznačně proti plastické operaci partnerky se vyjádřilo pouze 20 % respondentů.
  • Jen když jsou pěkná: 33 % mužů preferuje plasticky zvětšená ňadra. Stejný počet má raději prsa přírodní. A poslední třetině dotázaných se líbí obě varianty. Vypadá to, že umělé nebo vlastní je víceméně jedno - jen když mají pěkný tvar.

Mužské instinkty a ženské sebevědomí

Přestože moderní společnost usiluje o genderovou rovnost, a tudíž jsou ňadra ve veřejném životě oficiálně přísně ignorována, přírodě nelze jen tak snadno poručit.

Doporučujeme: Plastiky: Patnáctiletí chtějí lepší prsa, nos a pohlaví

Není tedy divu, že na mužskou slabost pro ženské sekundární pohlavní znaky reagují vstřícně i samy ženy a pokud jim nevyšla vstříc sama příroda, vypomohou si plastikou. I když... Možná nejde ani tak o muže, ale spíš o ně samotné. Navzdory hojně uznávanému mýtu totiž prsní implantáty ženský sexuální apetit nepodpoří. Úpravou poprsí se ovšem významně zvedne ženské sebevědomí. A právě posílení vlastního ega a přitažlivosti jsou hlavními důvody, proč ženy zvětšení poprsí pomocí implantátů podstupují.

"Již při prvním převazu po operaci ženy obvykle reagují při pohledu na nová prsa jemným úsměvem. A při první kontrole na ambulanci  každá žena jakoby rozkvete. Plastická operace prsou umožní řadě z nich zbavit se dlouhodobého pocitu méněcennosti," uzavírá MUDr. Lucie Kučerová z brněnské Kliniky plastické a estetické chirurgie Berkova.

Jak vidíte plastiku prsou vy? Nechala byste si ňadra chirurgicky upravit? A z jakých důvodů? O tom můžete diskutovat ve článku a hlasovat v anketě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zajistí velká prsa úspěch u mužů? Podle českých žen ano.

Dcera zavraždila matku. "Spala s mým mužem!" hájí se

10 divných věcí, které novorozenci dělají

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama