reklama

Zajistí velká prsa úspěch u mužů? Podle českých žen ano

Má-li žena velká prsa, je spokojená sama se sebou a připadá si atraktivní pro muže. Malá prsa znamenají opak. To si alespoň myslí drtivá většina českých žen.

Sexy velká prsa
Sexy velká prsa | Foto: thinkstockphotos.com

Má-li žena velká prsa, je spokojená sama se sebou a připadá si atraktivní pro muže. Malá prsa znamenají opak. To si alespoň myslí drtivá většina českých žen a je jim přitom úplně jedno, co jim říkají samotní muži. Ženy jim totiž jednoduše nevěří.

V podstatě všude, kam se dnes člověk podívá, vidí nahá ženská prsa. Ani těch mužských nevídáme tolik jako dámských. Jsou v časopisech, v televizi, v kině, dokonce i v divadle, na plakátech na ulici, na billboardech u dálnice, o internetu ani nemluvě. A všechno to jsou, alespoň většinou, prsa výstavní, krásná a také velká. Taková prsa totiž lákají a prodávají.

Kdo by se pak mohl divit, že je tolik žen, které se trápí svým vzhledem a velikostí vlastního poprsí a mají pocit, že když nebudou vypadat jako ženy na zmíněných fotografiích, nebudou o ně muži stát. Dokládá to nedávný průzkum agentury Stem/Mark, který zjišťoval, jak jsou české ženy s vlastním poprsím spokojené.

Muži lžou?

Osm z deseti Češek si podle tohoto průzkumu skutečně myslí, že velká prsa znamenají úspěch u mužů i v osobním životě, a celých 93 % českých žen by dokonce klidně podstoupilo plastiku. Věří, že by tím získaly větší sebevědomí a staly se  atraktivnějšími v očích mužů.

To, co by na jejich nápad podstoupit plastickou operaci řekl jejich partner, by přitom vzala v úvahu jen zhruba polovina z nich. Ženy tedy evidentně příliš nevěří tomu, co jim partner říká, a automaticky předpokládají, že jim lže, aby je uklidnil.

Čtěte také: Krásná prsa na celý život: Zvládnete to i bez plastiky

Jen 25 % dotazovaných žen přitom přiznává, že by si jejich partner skutečně přál, aby měly větší prsa. Ovšem jak k tomuto poznání došly, bohužel už průzkum neuvádí.

Větší prsa, více sexu

Ukázalo se také, že čtvrtina českých žen se navíc domnívá, že ženy, které mají velká prsa, mají také více sexu. A některé z nich jsou odhodlané podstoupit plastickou operaci právě kvůli tomu, aby měly sex častěji. Je smutné, že jen zanedbatelná část z těch žen, které přemýšlí o plastice nebo by na ni šly okamžitě, jak by získaly finanční prostředky, by to udělala jen kvůli sobě a svému vlastnímu pocitu. 

Většinou to chtějí dělat kvůli partnerovi nebo mužům obecně, případně si myslí, že díky větším prsům se jim konečně celý život změní k lepšímu. Jakýkoli plastický chirurg by vám však řekl, že většina takových zákaznic je pak velmi zklamaná. Většinou se po operaci totiž nezmění vůbec nic z toho, v co daná dáma doufala.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vztah na dva dny v týdnu: Může fungovat?

Ženy vycítí podvodníka, mají na to orgán

Test: Co víte o sexu a oplodnění?

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama