reklama

Sex na jednu noc: Devatero přikázání!

Snad každý, kdo zapátrá ve své paměti, si vzpomene. Sex s neznámým může být totální katastrofa, nebo báječný zážitek. Jen se musíte držet několika osvědčených pravidel.

Foto: Profimedia.cz

Snad každý, kdo zapátrá ve své paměti, si vzpomene. Sex s neznámým, zážitek někdy báječný, jindy totální katastrofa. Jen pár opravdu ctnostných jedinců to nikdy nezažilo. Jejich škoda. Sex na jednu noc má své kouzlo.

Obecně se náhodný sex přisuzuje spíš mužům, kteří jsou od přírody promiskuitnější. Ale takhle si užít dokáží stále víc i ženy. Proč tedy i dámy vyhledávají nebo podléhají jednorázovému sexu s mužem, kterého téměř neznají? Důvodem může být dlouhodobá sexuální abstinence a celkové sexuální naplnění.

Nebo prostě okamžitá situace podmíněná tím, že vás nový objekt silně přitahuje. Může to být jak pod vlivem alkoholu i za úplného střízliva nebo při pomalém cajdavém ploužáku. I když si v tomto chvilkovém milostném pobláznění moc přejete, aby sex byl super, býváte někdy zklamány a ráno plné rozčarování.

Co byste opravdu od sexu na jednu noc neměly očekávat? Že takhle najdete muže na celý život. Ano, existují, vztahy, které tak začaly, ale moc jich není. Pravděpodobnější je, že se z vás pár nestane. Ale může se stát, že si užijete kvalitní až nadprůměrný sex. Jen se musíte držet několika osvědčených pravidel.

1. Buďte vybíravá!

Pozor na opilost, ta otupuje smysly a vy ze svých běžných nároků lehce slevíte. Pak se ráno probudíte vedle člověka, na kterého byste se střízlivá ani nekoukla. Proto: zachovejte si jasnou hlavu - a vybírejte si.

2. Tabu je ex i kamarád

Je určitá skupina mužů, na které byste v souvislosti se sexem na jednu noc neměly ani pomyslet. Expřítel, jeho nejlepší kámoš nebo váš dobrý kamarád - tak tihle jsou tabu. Jednonočním sexem s nimi si zaděláte na pěkný průšvih. A ještě si pošramotíte pověst.

3. Někdy stačí jen pomuchláníčko

Všichni mluví jen o sexu. Ale třeba vám chybí se jen trochu příjemně pomuchlovat a vášnivě se líbat. Je to poměrně bez rizika a bezpečné. Ráno aspoň nebudete mít morální kocovinu.

4. Ke mně nebo k tobě?

Když už jasně víte, že k sexu dojte, nabízí se otázka - KDE. Když si ho vezmete domů, bude pak znát vaší i adresu a může vás vyhledávat. Uvidí váš domácí rajón, prádlo v koupelně i vaše večerní rituály - třeba odličování. Pokud máte odvahu, jděte k němu. V jeho bytě můžete zjistit zase vy, jak žije on a co je zač. Většinou je ale nejlepší neutrální půda. Vždyť i u nás existují hodinové hotely.

5. Pouze s kondomem!

V baru jste si vyměnili vášnivé pohledy, v taxíku se divoce pomuchlovali a na chodbě už z vás opadávaly šaty. Ještě než se utopíte ve vášni, vyřešte ochranu. On se může vymlouvat, že kondom nemá, nepoužívá ho. Moudrá žena je na tuto situaci připravena, kondomy má po ruce v nočním stolku nebo v tašce. Pokud on přesto nesouhlasí, řekněte hlasité NE. Nechcete si přece místo vzpomínky na vášnivou noc odnést suvenýr ve formě chlamydií, kapavky nebo ještě hůře AIDS.

6. Buďte tajemná

Pokud máte v plánu si užít sex a jinak nic, zahalte se tajemstvím. Nekláboste s příležitostným milencem o prkotinách, nezatěžujte ho svými trablemi. Používejte jen vhodný erotický slovník, případně vzrušeně vzdychejte, je-li to na místě. Jinak mlčte, buďte tajemná. Pokud se s ním už nechcete setkat, nedávejte mu své číslo, mail ani se nenechte přidat do přátel, požádá-li vás o to.

7. Je po všem? Rychle pryč!

Pokud jste se pomilovali u vás doma, prohoďte: „Raději bych se ráno probudila sama." Neriskujte, že probdíte noc vedle chrápajícího cizího chlapa! Jste-li u něj, také odejděte ze stejného důvodu nebo proto, že po ránu vás tahle sexuální jednohubka nemusí vidět s rozmazaným make-upem a spánkem napuchlýma očima.

8. Nemluvte o tom!

Gentleman o svých milostných avantýrách mlčí, ústa na zámek byste měla držet i vy. Třeba se někde potkáte ve společnosti, znáte některé jeho známé. Pokud možno neříkejte nic ani kamarádce. Jestliže to nemůžete vydržet, neprozrazujte žádné identifikační údaje - jméno, věk, popis… Klidně ale vyličte barvitě erotický zážitek v případě, že stál za to.  

9. Zkuste to znovu!

Ten chlap totálně selhal v posteli? Má chlupy na zádech, s hygienou je na štíru a příliš nevodí? Ještě má tu drzost se ptát, jak se vám to líbilo? Neházejte flintu do žita. Opravdu to není důvod k tomu, říkat si: už nikdy. Tam někde na vás čeká spousta zajímavých vyvoněných mužů. Takže se zhluboka nadechněte, zapomeňte na tento zážitek - a zkuste to někdy znovu.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama