reklama

Nejčastější zábrany při sexu: Jak je překonat?

Sex je skvělý, bez sexu nejde žít, buďte sexy! Nerozumíte, o čem to všichni mluví? Pak zřejmě existuje překážka, která vám brání si tenhle dárek přírody pořádně užít.

Foto: Profimedia.cz

Sex je skvělý, bez sexu nejde žít, buďte sexy! Nerozumíte, o čem to všichni mluví? Pak zřejmě existuje překážka, která vám brání si tenhle dárek přírody pořádně užít.

Nemusíte žít jen pro sex, ale mít sex jen pro život? To je přeci taky strašná škoda...

Blok první: Nemám ráda svoje tělo!

Jestli něco dokáže perfektní sex spolehlivě zazdít, tak jsou to komplexy. Dokud budete nesnášet pohled na sama sebe v >>Evině rouše<<, nikdy si milování neužijete. Strachování se o to, kde vám přečnívá jaký špíček a jestli máte důkladně oholené nohy vám nedovolí soustředit se na vlastní prožitek a brát sex jako živočišnou bojovku. Navíc nejistotou nakazíte i partnera - tomu rozhodně neujde, že něco není v pořádku, ale jako první ho určitě napadne, že chyba je na jeho straně. Jenže co s tím?

Náš tip: Sex jen ve tmě: Stydím se za své tělo

Mít se ráda prostě nejde naučit přes noc. Musíte tedy udělat maximum proto, abyste se cítila fajn i v těle, které ve vašich očích není ideální. Vyměňte v ložnici bílé žárovky za jemné žluté světlo - v něm vypadá každý automaticky lépe. Investujte do krásného prádélka včetně punčoch a podvazků - udělají s vaší postavou zázraky a ač se vám možná zdá, že ten váš na to není, 90% chlapů tohle považuje za naprosto rajcovní. Tak ho prověřte!

A do třetice rozhodně někdy vyzkoušejte hrátky, při kterých mu zavážete oči. Jemu se to bude zdát vzrušující a vy budete mnohem uvolněnější... Možná vás čeká zážitek, díky kterému si uvědomíte, jak jsou všechny ty vaše pochybnosti hloupé.

Blok druhý: Komunikace vázne

Možná jste nebyli úplně sladění od začátku, možná vám to dřív klapalo, ale teď vám v ložnici něco drhne a vy nevíte, jak to vyřešit... Jestli jste nikdy nebyli zvyklí v posteli mluvit, žertovat, smát se, dovádět, pak vás teď sex straší jako třináctá komnata, do které vůbec není snadné vstoupit. Tohle ale musí skončit! Připadá vám jako sci-fi vysypat ze sebe, co se vám nelíbí a po čem naopak toužíte?

Čtěte také: Muži, kteří myjí nádobí, mají horší sex

Ale vždyť existuje tolik cest, jak říkat intimní věci beze slov! Nelíbí se vám, jak vás dráždí? Vezměte šlehačku nebo čokoládovou polevu a vyznačkujte mu správnou cestu! Jestli nejste natolik odvážná, začněte alespoň správně reagovat - povzbuzujte ho, když vám bude dělat dobře a jemně jeho ruku odsuňte, když se vám něco nebude líbit.

Existuje něco, co byste moc ráda vyzkoušela, ale nemáte odvahu mu to naznačit? Není nic snazšího - prostě mu pusťte erotický film, nebo jakoby náhodou přečtěte příběh, kde se vaše tajné fantazie odehrávají. Automaticky zjistíte jeho reakce a kdybyste náhodou chtěla zařadit zpátečku, není problém zahrát situaci do autu.

Blok třetí: Sex mě bolí!

Jestli vám v cestě stojí jakákoliv fyziologická zábrana, neváhejte a upalujte ke gynekologovi (pokud tedy nejde o nedostatečné zvlhčení - v tom případě určitě napřed vyzkoušejte lubrikant). Tady skutečně přestává veškerá legrace, mávat nad takovým problémem rukou neohrožuje jenom váš vztah, ale i zdraví a případné mateřství!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chcete si problémy vyříkat? Jen to ne!

Mám doma cholerika. Po 15 letech už vím, jak to přežít!

Jak správně připravit dokonalé espresso? Naučíme vás to

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama