reklama

Jste pořád jen milenkou ženatého muže? Změňte svůj osud

Proč některé ženy zůstávají v pozici milenky celé roky, a nejsou schopné se z neúplného vztahu vymanit? Proč nejsou schopné svého milence opustit dokonce ani v případě, že dokonce ani tehdy, když jim jejich milenec nedává žádnou naději, že svoji pravou ženu někdy opustí? Přitom vůbec nejsou hloupé, vypočítavé, ani neschopné.

Foto: Profimedia.cz

Proč některé ženy zůstávají v pozici milenky celé roky, a nejsou schopné se z neúplného vztahu vymanit? Proč nejsou schopné svého milence opustit dokonce ani v případě, že dokonce ani tehdy, když jim jejich milenec nedává žádnou naději, že svoji pravou ženu někdy opustí? Přitom vůbec nejsou hloupé, vypočítavé, ani neschopné.

Ty z nás, které se nikdy nedostaly do pozice milenky, většinou tyto ženy odsuzují a nechápou, přitom je jich mezi námi tolik. V mé praxi často objevuji skryté příčiny toho, proč ženy tento neúplný vztah tak dlouho a dobrovolně trpí. Věřte tomu nebo ne, za neschopností mít partnera jen pro sebe je naše emoční naprogramování, o kterém ani nemusíme vědět. Co je víc: Manželka nebo milenka?

Právě od mámy a táty se učíte, co je to láska, za jakých podmínek ji můžete mít a zda je pro vás dostupná, či nikoliv. V tomto ohledu rodiče ve výchově hodně tápou a vůbec si neuvědomují, že nevhodným přístupem mohou své dítě "naprogramovat" pro budoucí vztahové neštěstí. Zapamatujte si pro začátek hlavní poučku. A to, že všechny emoce, které jste s rodiči prožívali, se vám budou potvrzovat i v partnerských vztazích.

Všechny milenky jsou stejné

Jak jsem si za mou praxi ověřila, dlouhodobé milenky mají stejné emoční nastavení, které vzniklo právě v době jejich dětství a dospívání. Kdybych jej měla jednoduše popsat, jedná se o určité "emoční pravdy", které získaly díky negativnímu vlivu jejich rodičů. Mezi ty nejčastější patří:

  • Láska je nedostupná.
  • Lásky mám nedostatek.
  • V emocích zůstávám sama.
  • Táta dával lásku jinému (sourozenci).
  • Od blízkého nemám podporu.
  • Pro tátu nebudu nikdy dost dobrá.
  • Musím být perfektní, abych byla milovaná.

Ženy, které jsou dlouhodobě jen milenkou, si neustále potvrzují výše uvedená emoční nastavení, které jim zaseli jejich rodiče během prvních dvanácti let života. Těchto nastavení může být mnohem více, objevila jsem jich s klienty stovky. Ať se vám to líbí nebo ne, tyto životní pravdy je udržují v nespokojeném vztahu, který nejsou schopné opustit.

Proveďte čistku vaší hlavy!

Předpokládám, že pokud jste dlouhodobě v pozici milenky, poměrně často se trápíte a jste jako na houpačce. Krásné chvíle s partnerem střídají slzavé víkendy, kdy on tráví čas s rodinou nebo je s partnerkou na dovolené. Mohu vám jako kouč doporučit jediné - odhalte váš emoční kód a předělejte jej. Naštěstí to jde, jen to chce vědět jak a pustit se do toho.

Čtěte také: Co je víc: Manželka nebo milenka?

Až poté, co se vám podaří změnit svůj emoční kód, budete schopná vztah ukončit a najít si partnera, pro kterého budete první. Nebuďte čekatelkou, která jen doufá, že si to on jednoho dne rozmyslí a bude konečně s vámi. Takový den totiž s velkou pravděpodobností nikdy nepřijde. Jediné, co můžete udělat, je změnit sebe a své emoční naprogramování. Jak řekl Albert Einstein: "Problém nevyřešíte na rovině, na které vzniknul".

Tak nečekejte na zázrak a zapracujte na sobě!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

České ložnice: Literární rozkoš místo manžela

5 důvodů, proč nemůžete najít toho pravého

Proč ženy tak často pláčou? Mužům to vadí

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama