reklama

Jak sbalit ženu vědecky, radí expert na seznamování

Jak dostat každou ženu, na kterou pomyslíte, tam, kde ji chcete mít? To vám poradí expert na seznamování Josh Pellicer. Jeho rady prý pomohou, i když je vám přes padesát, jste plešatí, tlustí, líní, nesmělí a máte průměrný plat.

Foto: Isifa/Thinkstock

Jak dostat každou ženu, na kterou pomyslíte, tam, kde ji chcete mít? To vám poradí expert na seznamování Josh Pellicer. "Všichni se chováme jako rybky v akváriu, tak proč nebýt piraňa!" láká.

Svou metodu nazývá The Tao of Badass (Cesta drsňáků) a než ji vynalezl, údajně také býval plachý a nešťastný. A nyní? "Klidně se dokáže spřátelit s hladovou samicí tyranosaura, která právě trpí premenstruačním syndromem," charakterizují ho kamarádi. Pozor na jeho osobní magnetismus! Zejména mladší sestry a atraktivní novomanželky si před ním nemohou být jisté...

Doporučujeme: Ztrácíte chuť na sex? 10 tipů, jak ji zase získat

Joshuův průvodce pro muže vychází z psychologických postřehů a platí prý, i když je vám přes padesát a toužíte po dvacítce, jste plešatí, tlustí, líní, nesmělí a máte průměrný plat. Fungoval i u něj samotného. "Jsem malý, nešikovný na sporty, vážím šedesát kilo, a býval jsem věčně neuspokojený. Přesto se mi dařilo přesvědčit super kočky, že mám dlouhý seznam žen, které touží chodit právě se mnou," vzpomíná. Jak na to?

Peníze ani krása to nejsou

Základem Joshovy metody je najít v podvědomí ženy zkratku, která překoná všechna výstražná znamení v její hlavě a pustí vás rovnou do centra lásky. Postup připomíná let stíhačky stealth: Pohybuje se pod prahem vnímání. Přesto ho užívejte zodpovědně. Jste sice díky němu ve vstupních dveřích, ale zdaleka ještě ne doma.

Podařilo se vám upoutat pozornost. Od toho je ovšem ještě kus cesty, než ženu dostanete do postele. Musíte vědět, co ženy opravdu chtějí - a nechtějí. Peníze, vypracované svaly, vlasatá hlava ani sexy vzhled to totiž nejsou. Pokud si to budete nalhávat, ty nejlepší kousky vám utečou.

Vezměte si příklad na rybičkách. Samičky si sice také vybírají samečka, který nejvíc září barvami, protože to pro ně představuje důkaz zdraví. Často se ale stane, že jsou dva samečci stejně zářiví. Tehdy si ryba vybere toho, o kterého jeví zájem i ostatní samičky... A přesně tak to dělají i ženy.

Dostat se do předvýběru

Důležité je tedy jediné: Dostat do předvýběru, tedy mezi muže, po nichž ostatní ženy z nějakého důvodu touží. A ve skutečnosti tam vlastně ani být nemusíte. Stačí jen ženu přesvědčit, že tam jste...

Čtěte také: Jak sbalit atraktivního muže svých snů

Proč to tak funguje? Muži mají potřebu dosahovat svých cílů. Proto se pokaždé dokážou vyhecovat, aby oslovili a zaujali ženu, která je přitahuje. Jinak si připadají jako bábovky, jsou přece lovci! Jenže ženy v sobě zase mají filtrační mechanismus, který má za cíl vyselektovat muže slabé a neatraktivní. A tyhle dvě věci dohromady prostě nefungují.

Jestliže totiž přistoupíte k opravdu krásné ženě s tím, že jste nejsilnější, nejbohatší nebo nejkrásnější, většinou se v okolí vyskytne někdo podobný, takže hrozí, že budete ve srovnání s ním vyselektován jako nevhodný. Jak dosáhnout toho, aby byl naopak vystrnaděn ten druhý? Staňte se samečkem, po kterém "jedou" ostatní samičky!

Koukejte jí na ústa

Vaše vyvolená musí být přesvědčena, že o vás jeví zájem jiné ženy! Jak to pozná? Dobrá zpráva: ne úplně spolehlivě. Prostě hádá. A i když jsou v tom ženy docela dobré, dokonalé nejsou. Když znáte ty pravé cestičky, dokážete je přesvědčit, že ten pravý, na kterého se stojí před postelí fronty, jste právě vy. Jak to udělat?

  • Veďte s ní vážné řeči. Stačí je zahájit jedinou moudrou větou: "Cítím, že ty jsi otevřená novým věcem a proto je mi s tebou tak dobře."
  • Pokračovat můžete v podobném duchu: "Jsem už unavený všemi těmi ženami okolo. Nebaví mě ty, které můžu získat snadno. Proto se mi líbíš právě ty."
  • A aby byl efekt dokonalý, použijte přitom fungující sexuální spoušť: Upřeně ženě koukejte v tu pravou chvíli na ústa.

Tak co myslíte, bude to fungovat? Nebo snad máte jiné, vyzkoušené fígle? O tom můžete diskutovat pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

6 mýtů o znásilnění, které je třeba vyvrátit

Sex před webkamerou nám zachránil manželství!

Intimní rovnoprávnost: Vyholit se? Jen když ty taky!

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama