reklama

Incest na vlastní kůži: Randila jsem se svým bratrem

Celých šest měsíců randila mladá žena s pohledným mužem jménem Corey. Když se pak rozhodla představit ho svým rodičům, čekal ji šok. Corey znal jejího otce - a říkal mu tati. Přečtěte si její šokující příběh...

Foto: Wüstenrot

Celých šest měsíců randila mladá žena s pohledným mužem, říkejme mu třeba Petr. Když se pak rozhodla představit ho svým rodičům, čekal ji šok. Petr znal jejího otce - a říkal mu tati. Přečtěte si její šokující příběh, který nám anonymně svěřila...

"Petra jsem poznala na dovolené v Chorvatsku, kam jsme se vydaly s partou mých kamarádek. Je svalnatý, snědý a přitom modrooký, není divu, že mě hned zaujal. Dali jsme se do řeči v plážovém baru a zbytek pobytu strávili společně. Vyměnili jsme si čísla a e-maily a začali jsme se stýkat i po návratu. Bydlel jen asi hodinu cesty od mého města, takže jsme to neměli ani nijak zvlášť daleko. Brzy se z nás stal oficiální zamilovaný pár.

Chceme spolu bydlet

Asi po půl roce chození a dojíždění jsme začali vážně uvažovat o společném bydlení. Začali jsme shánět byt k pronájmu a dohodli se, že poprvé společně navštívíme rodiče. Nejprve jsme jeli k jeho mamince a jejímu příteli. Oba dva byli skvělí, okamžitě jsme si padli do noty, zamilovala jsem si je. Říkal, že se svým pravým otcem se příliš nestýká, že má svoji rodinu a že tedy jen někdy vyrazíme na společnou večeři.

Čtěte také: Incest: Co je v sexu normální?

První část seznamování šla tedy skvěle, takže jsme hned na příští víkend naplánovali výlet k našim. Maminka bude mít narozeniny, tak se to skvěle hodí. Moc jsem se těšila a doufala, že to proběhne stejně pohodově jako u něj doma. Petr byl trochu nervózní, pořád si lámal hlavu, jaký dárek by měl mámě dovézt, bylo to tak milé.

Incest aneb Miluju svého bratra

Nastal den D a my jsme vyrazili. Dům mých rodičů už byl plný lidí. Jako první nás přišla přivítat moje mladší sestra s maminkou. Petr jí předal obrovskou kytici i náušnice, které jsme společně vybrali, přidal pár lichotek a maminka okamžitě jeho kouzlu podlehla skoro tolik jako já. 

Společně jsme se vydali hledat otce, který už se čile věnoval hostům. Jakmile mě uviděl, celý se rozzářil, jenže pak si všimnul i Petra a talířek s jednohubkami mu stejně jako čelist spadl na zem. Nejdřív mě napadlo, že se o něj pokouší infarkt, jenomže pak z Petra vypadlo to slovo, které navždy změnilo životy nás všech.

"Tati?!" řekl a ve mně by se krve nedořezal. Následovala scéna jak z amerického filmu. Postupně nám všem docházelo, co se stalo, otec navíc nezapíral a vysvětlil to. Já se nezmohla na slovo, jen jsem koukala z jednoho na druhého, jako by byli nějaká nebezpečná zvířata, nikoli muži, které jsem do té chvíle milovala nejvíc na světě. Matka propukla v hysterický pláč a začala do otce bušit pěstmi a křičet, jak nám to mohl tak dlouho tajit.

Zničil život nám i sobě 

Že býval otec velký sukničkář a Casanova jsme věděli. Stejně jako to, že i během manželství s mou matkou měl pár románků, ovšem to, že má nějaké další děti, nikdo z nás netušil. Toho, že to nikomu z nás neřekl, bude zřejmě litovat až do konce života.

Čtěte také: Je incest zločinem? V mnoha zemích EU ne

Matka se s tím nevyrovnala a o pár týdnů později podala žádost o rozvod. Pro mě to byl poslední moment, kdy jsem Petra, svého milovaného přítele a bratra zároveň, viděla. Poslala jsem ho pryč a ani jeden z nás se o žádný další kontakt nepokusil. Vyhýbám se i otci, kterého jsem celý život tolik zbožňovala. Neustále na to myslím a nedokážu nikomu věřit, přestože už je to víc než rok, co se tohle všechno odehrálo. Navíc si připadám sama sobě odporná - spala jsem se svým bratrem. Připadám si špinavá a nechci ani domyslet, co by se stalo, kdybych s ním náhodou otěhotněla.

Jednou se z toho asi vzpamatuju, ale vím, že už nikdy nic nebude jako dřív. Přišla jsem o svoji lásku, rodinu i schopnost lidem důvěřovat. Ztratila jsem veškeré iluze. Teď už asi budu navždy čekat, jaká "jobovka" zase přijde, aby mi jakékoli životní štěstí překazila."

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jste pořád jen milenkou ženatého muže? Změňte svůj osud

Stach: Nenechám si vzít radost ze života. Dnes jsem klidnější, věda nám dala řešení | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama