reklama

10 věcí, které byste s chutí řekla vašemu gynekologovi

Také se vám v gynekologické ordinaci honí hlavou následujících deset vět?

Foto: Isifa/Thinkstock

Asi neexistuje žena, která by se na návštěvu gynekologa či gynekoložky těšila. Bývá to nepříjemné, i když jste naprosto zdravá, natož když snad máte nějaký problém. A vůbec přitom nezáleží na tom, jestli vás vyšetřuje žena nebo muž.

Také se vám v gynekologické ordinaci honí hlavou následujících deset vět?

1) "Můžeme přeskočit vážení?"

Vážně nepotřebujete, aby vám někdo připomínal, že jste včera večeřela u Burger King. Zpravidla víte moc dobře, kolik vážíte, a váha u doktora navíc funguje špatně, protože na ní máte víc kilogramů než na té domácí.

2) "Kam si mám odložit kalhotky?"

Ta trapná chvíle, kdy úplně přesně nevíte, kdy se svléknout a kam si věci odložit nebo pověsit...

3) "Jak si to mám pamatovat?"

Odpověď na otázku, který den jste měla naposledy menstruaci, bývá složitá. Normální člověk přece pomalu neví ani to, co ráno snídal...

4) "Můžu rozbít ty žárovky?"

Je skvělé roztahovat nohy na cizího, zpravidla ne úplně krásného člověka, za denního světla ještě podpořeného jasně svítícími zářivkami.

5) "Něco většího by nebylo?"

Ať už jde o hygienický papír, kterým je pokryté lehátko, anebo papírovou přikrývku, kterou vás lékaři občas zakrývají - také máte pocit, že je to tak nějak malé a že se na to, případně pod to, nevejdete?

6) "Vím, kam mám dát kotníky!"

"Pane doktore, ve vaší ordinaci se snažím myslet na všechno možné jen ne na to, co mi provádíte tam dole, ale přesto VÍM, jak si na to vaše pitomé lehátko mám lehnout a KAM mám dát nohy. Nemusíte mi to ponížení ještě připomínat."

7) "Ne, nemůžu dát zadek níž."

"Respektive mohla bych, ale budete riskovat, že se vám za chvíli zřítím k nohám a můj holý zadek olízne vaše fešné sandálky."

8) "Proč tady máte takovou zimu?"

Je vám kosa, ještě než se svléknete, natož když si leháte na studenou podložku, doktor se vás dotýká studenýma rukama, o všech těch nástrojích ani nemluvě. Ale většinou o tom neřeknete ani slovo.

9) "Budujete mi tam tunel do Číny?"

Někdy je gynekologické vyšetření obzvlášť nepříjemné a hlavou se vám honí věty podobné téhle, případně máte chuť doktora kopnout nohou uvězněnou ve třmenech.

10) "Mohla bych se zeptat..."

V podstatě cokoli, na co se potřebujete zeptat gynekologa, je hrozné a trapné. Vysvětlovat a popisovat gynekologické problémy se stydíte i nejlepší kamarádce, natož cizímu chlápkovi...

Zdroj: scarymommy.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejdůležitější data v životě ženy: Máte to stejně?

Jste náladová? Naučte se toho využít ve svůj prospěch

Potvrzeno: Nemáme sex kvůli mobilním telefonům

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu | Video: Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama