reklama

VyVolení jsou tu: Připomeňte si nejšílenější scénky

Jedna z nejstarších reality show VyVolení náš opět "obšťastňuje" na televizních obrazovkách. Vybrali jsme nejlepší scénky předchozích řad.

Vladko Dobrovodský
Vladko Dobrovodský | Foto: Profimedia

Televize Prima je opět v kurzu - nasadila totiž osvědčenou "kvalitu", která rozpoutává vášně kritiků i fanoušků. Nejsledovaněšjší reality show VyVolení je totiž právě na scéně.  Pojďme si připomenout nejzábavnější okamžiky předchozích tří řad.

Parta soutěžících zavřená ve vile pod dohledem televizních kamer kdysi způsobila pořádný rozruch a jejich každodenní dohady, rvačky nebo milostná dobrodružství sledovaly statisíce televizních diváků. Z účastníků se na chvíli staly celebrity, aby si užily pět minut slávy a povětšinou skončily v propadlišti mediální slávy, vrátily se ke svým kamarádům, rodinám, profesím.

Někdo se definitivně znemožnil mdlým intelektem, zlou, agresivní povahou, jiní ukázali široké srdce, umělecké nadání. Nadpoloviční většina vlastně neukázala nic, ve vile prostě byla, existovala, aby z ní zase odešla a dál se proplétala vlastním životem. I to jsou VyVolení! A ti, které právě v těchto dnech sledujeme v televizi - nejsou a nebudou jiní...

Některé scénky, ať chceme či nechceme, budou navždy patřit k bronzovému fondu šoubyznysové zábavy, byť se mezi nimi najdou i ty spíše bizarní, než humorné.

Doporučujeme: Dítě zvané Sladká Bú Bú: Tlustá holčička TV hvězdou!

Nejkontroverznějšími osobami ze všech tří sérií byly Petr Zvěřina a Vladko Dobrovodský (vítěz 1. řady) a jejich diskuse patřily k těm nejostřejším.

Pomyslným vrcholem byla jejich hádka o to, kdo je více mužem!

 

A ještě jednou Vladko. Vzpomínáte na říkanku, kde všechna slova začínala od písmene H? Při sledování následujícího videa vás možná napadne parafráze: Háklivý homosexuální hysterik hází hustou havraní hřívou, hřímajíc hněvem hlučně hořekuje, hledá hlasivky, hubené hlupáky hubuje... Vladko byl trochu vznětlivější, stejně tak byl ale upřímný, zkrátka srdcař! Však taky sbíral sympatie diváků, aby se nakonec stal téměř legendárním vítězem první řady VyVolených.

Obětovat musel nejen ztrátu soukromí, ale i svou pověstnou hřívu. Jen se na to podívejte...

 

Druhá řada VyVolených už nebyla tak úspěšná, jako ta první, stále ale televizi Prima generovala slušnou sledovanost. Ono - trumfnout Vladka dalo zabrat i takovým rozjívencům, jako byl Martin Hranáč, další pohybově nadaný homosexuál a bavič (základem castingu je pokrýt celé spektrum osobností, aby to ve vile trochu jiskřilo). Ten se spřáhnul s pozdějším vítězem - umírněným Tonym Jalovcem, tehdejším přítelem Renaty Kajdžas v blahé naději, že mu to nakonec pomůže k (polovičnímu) vítězství. Nestalo se tak, vyhrál Tony a Martin si pak marně nárokoval "desátek".

Martin Hranáč tancuje Britney Spears: Pobavil soutěžící i štáb

Martin,Tony a prasečí hlava: Kámoši jak hrom!

Třetí a zatím poslední řada nesla pojmenování VyVolení - Noví hrdinové. Největším exotem, po Vladkovi a M. Hranáčovi, tady byl Dominik, tak trochu podivín, každopádně sympaťák každým coulem. Tomu po pár týdnech ve vile zdárně sekundovala René, jeho pozdější vilová láska. Další takovou, láskou prchavou, byl i vztah šlachovitého samozvaného kick-boxera Dana a soft-porno hvězdičky Veroniky Fasterové - pozlátkem vily. Celou tuhle partičku převezl, a pár milionů si odvezl pohodový chasník Milan Vobořil. Jeho selský rozum, a jistá "obyčejnost" rozhodovaly a u diváků bodovaly. Milionář Milan dnes vozí turisty svým vláčkem na Pastvinách, provozuje bistro tamtéž a žije spokojeným životem. O ostatních hrdinech není vidu, není slechu.

René a hasicí přístroj: Scénka, která zamlžila hledí kamerám!

Dominik a Lento Violento, volé

Veronika v bazénu, aneb Hádka Milan vs. Dan: Kdo má pro strach uděláno?

Už pár týdnů sledujeme 4. řadu reality show VyVolení a ta se zatím jeví poměrně peprnou. Trvalo jen pár dní, než se současní VyVolení ve vile rozhádali téměř na nože. Svým dílem k tomu přispívá i lehce homofóbní hromotluk Thomas, který se "zamiloval" do Zdeničky (ta již ve vile skončila), Zdenička se zase při jedné vilové párty zalíbila lesbické Mirce, obě se "očuchávaly", líbaly a nakonec i pod peřinou osahávaly i přesto, že Mirka má ve vile přítelkyni Pavlínu.

Thomas si do dnešního duelu vybral právě Mirku a tak se ukáže, který z nich má právo dál bojovat o pět milionů. Další a právoplatným členem VyVolených je excentrická Romana a její, dnes již legendární, smích. Tu ostatní VyVolení nemůžou vystát, možná i proto, že je jediná, která kromě intrik a hádek umí ve vile dělat zábavu a show. Před několika dny ukázala prsa a ostatní (moralisté) ji za to definitivně odsoudili. No, máme se ještě na co těšit...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Knihy, které vám vyrazí dech a už na ně nezapomenete

5 tipů, jak si okořenit sexuální život!

Oddělené ložnice: Ničí vztah, nebo mu pomáhají?

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama